Buduaar soovitab: 10. aprillil “Eduteadvuse” seminar!

Buduaar soovitab: 10. aprillil “Eduteadvuse” seminar!

Kas sinu elus on midagi, mida sa sooviksid muuta? Kas sa sooviksid teenida rohkem raha? Või sooviksid sa parandada oma suhteid? Või nautida lihtsalt elu igal hetkel? Selliste küsimustega on tegelenud inimesed aegade algusest. Üldjuhul usume, et meil puudub võimalus oma elule olulist mõju avaldada ning edu on pelgalt õnnelike juhuste kokkulangevus.
Nüüd on aga teadlased tõestanud midagi muud. Nad kinnitavad, et mõtlemisel ja emotsioonidel on otsene mõju meie tulemustele – Sa koged just sellist elu, mille sa oled oma alateadlike protsesside kaudu loonud.

Kas sinu elus on midagi, mida sa sooviksid muuta? Kas sa sooviksid teenida rohkem raha? Või sooviksid sa parandada oma suhteid? Või nautida lihtsalt elu igal hetkel?

Selliste küsimustega on tegelenud inimesed aegade algusest. Üldjuhul usume, et meil puudub võimalus oma elule olulist mõju avaldada ning edu on pelgalt õnnelike juhuste kokkulangevus.
Nüüd on aga teadlased tõestanud midagi muud. Nad kinnitavad, et mõtlemisel ja emotsioonidel on otsene mõju meie tulemustele – Sa koged just sellist elu, mille sa oled oma alateadlike protsesside kaudu loonud.

Kui sul ei ole piisavalt raha, siis usud sa alateadlikult sellesse, et sa ei vääri rohkemat.
Kui sul ei ole piisavalt armastust, siis usud sa alateadlikult sellesse, et sa ei vääri paremat.

Kuidas seda muuta?
Ainuke viis oma tulemusi ja seeläbi kogu oma elu muuta on muuta oma alateadlikke uskumusi.
Me filtreerime kogu oma maailma läbi uskumuste ning need määravad otseselt meie tulemused ja kogemused.

Kui sind huvitab, mida on teadlased avastanud mõtlemise mõjust meie elule ning kuidas neid teadmisi igapäevaellu rakendada, tule Eduteadvuse koolitusele 10. aprillil 2010 kell 09.30-17.00.

Mida sa õpid?
* Kuidas on meie maailm üles ehitatud, mis muudab mõtlemise mõju tulemustele võimalikuks
* Kuidas töötab sinu alateadvus ning kuidas seda muuta, et see tagaks sulle oodatud tulemused
* Kuidas elada oma elu teadlikult ja selle kaudu tõsta oma elukvaliteeti ning parandada tulemusi

Kas muudatused sinu elus on garanteeritud?
Jah, juhul, kui sa rakendad koolitusel omandatud informatsiooni praktikasse.
Ei, juhul, kui sa ei rakenda neid teadmisi ning ei võta ette konkreetseid samme muudatuste sisse viimiseks: “Sa ei saa oodata oma elult teistsuguseid tulemusi, kui sa teed kogu aeg samu asju”

Kes koolituse läbi viib?
Kaido Pajumaa
Sisekosmos OÜ
www.sisekosmos.ee

Kes on Kaido?
Kaido on isikliku arengu entusiast, blogija ning ettevõtja. Peale oma esimese ettevõtte pankrotti hakkas Kaido otsima vastuseid küsimustele: “Kuidas elada elu oma reeglite järgi ning nautida seda igal tasandil?” Selliste küsimustega tegeldes käivitus projekt www.sisekosmos.ee, mis annab igapäevaselt sadadele inimestele inspiratsiooni ja ideid oma elu tähendusrikkamaks muutmisel.

Vaata lähemalt koolituse kohta: www.sisekosmos.ee/seminar
Vaata ka videot allpool!

Kui tahad tasuta sellel põneval seminaril osaleda, siis saada oma soov aadressile mirjam@buduaar.ee. Kõik, kes saadavad oma soovi enne 8.aprilli kl 17.00, osalevad pääsme loosimisel ning üks õnnelik saab osaleda koolitusel, mis toimub 10.aprillil 2010.

Fortuuna valis välja Kristel Tederi! Palju õnne!
Buduaar võtab Sinuga ühendust!