Kas UFO-d on olemas?

29 kommentaari
Kas UFO-d on olemas?

Hiljutiste uuringute kohaselt ütlesid 50% ameeriklastest, et usuvad UFO-de olemasolu. Eks sellel on ka põhjus, sest kõige rohkem UFO-lugusid on pärit just Ameerikast. Väljamõeldised või päriselt juhtunud lood- kes meist oskab seda kindlalt öelda.

Hiljutiste uuringute kohaselt ütles 50% ameeriklastest, et usu UFO-de ja tulnukate olemasolu. Eks sellel on ka põhjus, sest kõige rohkem UFO-lugusid on pärit just Ameerikast. Väljamõeldised või päriselt juhtunud lood – kes meist oskab seda kindlalt öelda.

Paljud inimesed väidavad, et on ise UFO-dega ja tulnukatega kokku puutunud. Huvitav juhus on Texases elav 10-aastane Ariel, kes juba 6 aastat tagasi hakkas joonistama pilte oma telepaatilistest kokkupuudetest UFO-dega. Ta joonistas väga reaalseid pilte sellest, kuidas UFO-d teda uurisid ja lahkasid ning sellest, kuidas ta koos UFO-lastega mängis. Ka tüdruku ema väidab, et on UFO-sid näinud. Tüdruku ema väidab, et UFO-d hakkavad väga noorte lastega rääkima ning viivad nad enda laste juurde mängima ning õpetavad niimoodi oma lastele, kuidas olla inimese moodi, et siis kunagi maailma üle võttes inimeste kommete ja tavadega kursis olla. See, kas antud lugu uskuda või mitte, on juba igaühe enda otsustada…

Aga kuidas on lood Sinuga, kas usud UFO-desse või ehk oled isegi nendega kokku puutunud?