Millise silmavärviga naised mõjuvad meestele kõige atraktiivsemalt?

Millise silmavärviga naised mõjuvad meestele kõige atraktiivsemalt?

Naised võivad väita, et neid ei huvita, mis meestele meeldib ja mis ei meeldi, ent tegelikult huvitab ikka küll. Ja selles pole midagi halba, tervislik uudishimu on igati mõistetav. Kui me ei sooviks meeste silmis atraktiivsed välja näha, siis ei küsiks me ka nende arvamust riietuse, kingade, meigi või mõne muu asja kohta.  Kui juba meestest ja nende arvamusest rääkida, siis huvitav, mis värvi silmadega naisi nad eelistavad?

Naised võivad väita, et neid ei huvita, mis meestele meeldib ja mis ei meeldi, ent tegelikult huvitab ikka küll. Ja selles pole midagi halba, tervislik uudishimu on igati mõistetav. Kui me ei sooviks meeste silmis atraktiivsed välja näha, siis ei küsiks me ka nende arvamust riietuse, kingade, meigi või mõne muu asja kohta. 

Kui juba meestest ja nende arvamusest rääkida, siis huvitav, mis värvi silmadega naisi nad eelistavad?

Välismeediaportaal dailymail.com avaldas mõni aeg tagasi põneva uuringu, milles osales 2000 meest erinevatest vanusegruppidest! Uuringust selgus, et siniste silmadega naised mõjuvad meestele kõige kütkestavamalt – lausa 40,8% meestest valiks endale just sinist värvi silmadega naised.

Pruuni silmavärvi eelistavad 29,2% meestest, rohelist 17,5% ning hallikat tooni 13,1% meestest.

Kokkuvõttes loeb kõige rohkem siiski armastus – kui mees on armunud, ei huvita teda enam see, kas naisel on tselluliit, suured või väikesed rinnad, heledada või tumedad juuksed, sinised või pruunid silmad! Kui aga mees on vaba ja vallaline ning esimene asi, mida ta naise juures vaatab, on välimus, siis sinist värvi silmadega naistel on parem võimalus mees endale napsata!

Tänapäeval on võimalik endale värvilised läätsed osta, seega kes tunneb vajadust uurida ise järgi, milline silmavärv meeste silmis kõige atraktiivsem on, siis alati on võimalus teada saada!

Allikas: dailymail.co.uk