Millised naised meeldivad meestele?

Kujutle hetkeks, et Sind on valitud osalema ekspeditsioonil teisel planeedile. Selle planeedi kohta tead üksnes seda, et selle asukad on olendid, kes on väliselt sinuga sarnased.

Kujutle hetkeks, et Sind on valitud osalema ekspeditsioonil teisel planeedile. Selle planeedi kohta tead üksnes seda, et selle asukad on olendid, kes on väliselt sinuga sarnased.

Pärast pikka kosmosereisi jõuad sellesse kaugesse maailma, kus sind tervitavad meeldiva väljanägemisega olevused, kes tõepoolest meenutavad väga sinu liigikaaslasi. Suureks hämmastuseks kõnelevad nad isegi eesti keelt ning neid kutustakse „meesteks“. Millised naised aga köidavad selle müstilise planeedi asukaid – „mehi“?

Isikupärased. Kujutage ette Greta Garbot spordidressis või Margaret Thacherit sügava dekolteega tirooli kleiti kandmas. Raske?! Ebaõige on see, kui puudub harmoonia isiksuse, tema sotsiaalse rolli ja välimuse vahel. Me ei ole veatult kaunid, ühtlased ega siledad. Igaühel meist on omad konarused. Paar kilo või mõni sentimeeter rohkem, on tühiasi, kui teie imidž teile sobib. Teie isikupärasus teeb teid unustamatuks. Kui te valitsete olemise ja silmasära mängu ning suudate esineda parasjagu võidutseva moejoone kontrastina, olete võitnud kõiki ja kõike. Te langete ootuspärastest raamidest välja – meie üksluisel ja mugaval ajastul on see suursündmus, lausa heategu!

Hoolitsetud. Millisele mehele meeldiks hoolitsemata käte, rasvaste juuste ning kollaste hammastega naine? Ilmselt mitte kellelegi. Seepärast tulebki naistel eelkõige enda jaoks hea ning hoolitsetud välja näha, siis märkavad seda ka mehed. Kui oled puhas ja värske (selle tagab teile dušš), siis võite kas või koti selga tõmmata ja ikkagi olete nägus ja meeldiv.

Maitsekalt riietuvad. Riietus on stiili ja isikupära kõige oluliseim väljund. Riietuse järgi saame aru, milline inimene on. Mehe silmade läbi vaadates tundub samamoodi. Hiljuti rääkis mulle üks meestuttav, et tema otsustab peaaegu eranditult riietuse põhjal, kas naine võiks teda huvitada ja kas tasuks temaga kontakti luua. Seda, mida me kiiruga endast jutustada tahaksime, anname ilma sõnadeta edasi enda poolt valitud garderoobi kaudu.

Normaalkaalus. Justnimelt normaalkaalus. Meestele ei meeldi liiga kõhnad naised ning väga tüsedad naised. Paar üleliigset kilo ei tee teid vähem kütkestavaks, pigem mõjub eemaletõukavalt kondine naine. Vaevalt, et teie partnerile meelib, kui te romantilisel õhtusöögil tellite vaid juurvilju ning vett.

Intelligentsed. Mehele meeldib, kui tal on naisega millestki rääkida. Ükski mees ei suuda kuulata naist, kes vatrab vaid Gucci käekottidest ja moest. Naisega peab saama vestelda igasugustel teemadel. Loomulikult ei mõtle ma seda, et naine oleks parim kaaslane rääkimaks jalgpallist või korvpallist, aga naine peab huvituma maailmast ja teadma, mis kusagil toimub.

Enesekindlad. Enesekindlus ei tähenda tingimata „tuli, nägi ja võitis“. On miljoneid võimalusi kedagi selles veenda, et te keegi olete, midagi oskate, et teil on mida öelda ja te millegi eest vastutate. Meestele meeldivad naised, kes teavad, mida nad väärt on. „Naise puhul on loomulikult oluline figuur ja keha, kuid seejuures peab tal olema eneseväärikus, mis tekitab tunde, et niisama lähedale ei sa,a“ ütles kord üks minu meeskolleeg. Enesekindlus paneb naised särama!

Nii et naised – pea püsti!

/Triin Tisler/