Prostituut Sarah Greenmore paljastas seksitöö varjupoole

Prostituut Sarah Greenmore paljastas seksitöö varjupoole

Ameerikas, Nevada osariigis on avatud legaalne bordell “Moonlite Bunny Ranch”, mida külastavad ööpäevaringselt nii mehed kui ka naised. Nagu sõnast bordell välja lugeda võib, siis tegu on raha eest seksiteenust pakkuva ettevõtlusega ning sealsed prostituudid teenivad üsnagi kopsakaid summasid.  Blondipäine Sarah Greenmore, kes samuti raha eest seksi pakub, andis sel teemal ausa ja otsekohese intervjuu.

Ameerikas, Nevada osariigis on avatud legaalne bordell “Moonlite Bunny Ranch”, mida külastavad ööpäevaringselt nii mehed kui ka naised. Nagu sõnast bordell välja lugeda võib, siis tegu on raha eest seksiteenust pakkuva ettevõtlusega ning sealsed prostituudid teenivad üsnagi kopsakaid summasid.

Blondipäine Sarah Greenmore, kes samuti raha eest seksi pakub, andis sel teemal ausa ja otsekohese intervjuu.

Sarah on hetkel vaba ja vallaline, ent varasemalt oli ta kolm aastat suhtes pornostaariga. Naise sõnul sai suhtele saatuslikuks töö bordellis. Veel enne bordelli tööle asumist teenis ta raha kohalikus spaas, kuid madal sissetulek ei sobinud talle, seega otsustaski Sarah proovida prostituudi ametit ja siiamaani on ta rahul. Vähem kui kahe nädalaga ligi 10 tuhat dollarit teenida on tema jaoks täiesti tavaline …

Teatud reeglid on Sarah kõikidele oma klientidele paika pannud – näiteks ilma kondoomita ta ei seksi. Naine tunnistab, et tema enda tervis ja ka klientide tervis on äärmiselt olulised. Üks üliõpilane rikkus Sarah reeglit ning võttis kondoomi salaja ära, see olukord lõppes aga sellega, et Sarah pani talle needuse peale ning poiss ehmatas selle jutu peale nii ära, et andis talle ekstra 400 dollarit, et needuse hirmust vabaneda.

Ühe öö jooksul on naisel tavaliselt kuni seitse klienti, samas tuleb ette ka selliseid öid, mil ühtegi klienti ei tule. Paaril korral on Sarah juurde tulnud ka süütud noormehed ning mis seksuaalvahekorra kestvusesse puutub, siis ametialaselt kõige lühem vahekord kestis täpselt minut ja 30 sekundit. Mõistagi teenis ta selle aja eest samapalju raha kui muidu.

Mida sina arvad – kas legaalse bordelli loomine on hea või halb idee ja miks sa nii arvad? 

Allikas: dailymail.co.uk