Roosa imetoode kasvatab rinnad tõesti suuremaks?!

Roosa imetoode kasvatab rinnad tõesti suuremaks?!

Ilmselt ei olemas asja, mida jaapanlased leiutada ei oskaks – anna neile idee ja mõne aja pärast ongi uus toode valmis! Teine asi on see, kui asjalikuks või mõttekaks need leiutised tarbijaskonnale osutuvad! Näiteks tulid jaapanlased turule iseäraliku vidinaga, mille kasutamine peaks rinnad pringimaks ja kaunimaks muutma – suuremaks ka muidugi.

Ilmselt ei ole olemas asja, mida jaapanlased leiutada ei oskaks – anna neile idee ja mõne aja pärast ongi uus toode valmis! Teine asi on see, kui asjalikuks või mõttekaks need leiutised tarbijaskonnale osutuvad! Näiteks tulid jaapanlased turule iseäraliku vidinaga, mille kasutamine peaks rinnad pringimaks ja kaunimaks muutma – suuremaks ka muidugi.

Toote nimi on ingliskeeles selline “Breast Gymnastics Hand Massager” ja see näeb üpriski koomiline välja – käekujulise otsaga roosa pulk, millega tuleks oma rindasid masseerida ja mudida. 

Toote kasutamise tulemusena peaksid rinnad pringimaks ja suuremaks muutuma. 

Et tootest ja selle kasutamisest paremat aimu saada, vaata allpool olevat videot, kus demonstreeritakse väga ilusti, mida teha tuleb.

Kui oled video ära vaadanud, siis kindlasti jäta loo alla kommentaaridesse oma arvamus – kas sina oleksid nõus sellist toodet proovima?

Buduaar.ee