TEST: milline on sinu karma?

TEST: milline on sinu karma?

See, milline karma meil on, sõltub sellest, millist elu me elame, ent sageli oleme me oma isiklike asjadega niivõrd seotud, et isegi ei märka seda, mis meie ümber toimub. Kui tihti sina näiteks võhivõõrast aitad või mures sõbrale keset ööd abiks ja toeks oled?  Hea karma ei tulene lihtsalt sellest, et sa oled edukas ja tubli, vaid ka sellest, kuidas sa teisi kohtled ja mida sina ise teed, et see maailm parem koht oleks. Muidugi ei tähenda see, et sa peaksid oma elu teiste aitamisele pühendama, kuid abivajajaid võiks märgata ja võimaluste piires ka aidata!

See, milline karma meil on, sõltub sellest, millist elu me elame, ent sageli oleme me oma isiklike asjadega niivõrd seotud, et isegi ei märka seda, mis meie ümber toimub. Kui tihti sina näiteks võhivõõrast aitad või mures sõbrale keset ööd abiks ja toeks oled?

Hea karma ei tulene lihtsalt sellest, et sa oled edukas ja tubli, vaid ka sellest, kuidas sa teisi kohtled ja mida sina ise teed, et see maailm parem koht oleks. Muidugi ei tähenda see, et sa peaksid oma elu teiste aitamisele pühendama, kuid abivajajaid võiks märgata ja võimaluste piires ka aidata!

Milline on sinu karma? Tee läbi üks lihtne ja põnev test ning saad vastuse. Testi saad teha siin

Tegu on meelelahutusliku testiga, et teatud tõetera on selles kindlasti! 

Loo alla kommentaaridesse jäta oma tulemus ja arvamus!

 

Buduaar