Üksikvanema saates osalenud Viigi: väärin vaid parimat

30 kommentaari

Kas telesaatest kaaslast otsida on nõme või lahe idee? Enamus buduaarikaid arvavad, et pole mõtet olla kloun, kes rahvale tasuta tsirkust teeb. Kanal 2 -s jooksvas realitys “Üksikvanem otsib kaaslast” osales ka meie oma tüdruk, staazhikas buduaarikas Viigi, kes oli lahkesti nõus oma osalemise tagamaid valgustama.

Kas telesaatest kaaslast otsida on nõme või lahe idee? Enamus buduaarikaid arvavad, et pole mõtet olla kloun, kes rahvale tasuta tsirkust teeb. Kanal 2 -s jooksvas realitys “Üksikvanem otsib kaaslast” osales ka meie oma tüdruk, staazhikas buduaarikas Viigi, kes oli lahkesti nõus oma osalemise tagamaid valgustama ja teisi veenma, et ehk polegi telesaatest kaaslase otsimine nii nõme idee.

 
Tänapäeva kiire elutempo tõttu jääb inimestel tihti aega väheseks ja nad ei jõua endale klubist või huviringist kaaslast otsida. Töö neelab nii palju aega, et õhtul mõtled vaid sellele, kuidas kiiremini voodisse saada. Vabad päevad mööduvad jällegi laiseldes ja uueks töönädalaks jõudu kogudes. Kui inimesele antakse võimalus endale telesaatest väga lihtsalt kaaslane leida, ei rutata sellest õlekõrrest kinni haarama. Miks küll? Uurisime, mida arvavad meie foorumikasutajad.

Üksikvanema saates osalenud Viigi leiab, et telesaates osalemine andis talle palju juurde ja ta ei kahetse midagi. “Nähes klippe üksikvanematest jäi mulle Veljo kohe silma. Ega ma alguses ei mõelnudki saatest osa võtta ja kirjutada. Ema ütles, et mis sa veel ootad, kirjuta kohe Veljole. Loomulikult ei saa ma mainimata jätta, et sama ütlesid ka buduaarikad, et muidu lasen hea võimaluse käest. Siis mõtlesingi, et kirjutan, sest ega mul mitte midagi kaotada ei ole, pigem ainult võita.”

Tagasisidet Viigi ei oodanud, sest peale tema kirjutasid Veljole ka paljud teised naised. Kui aga ühel päeval telefon helises ja Krista  Lensin teada andis, et Viigi üks Veljo väljavalitutest on, oli rõõm piiritu.

Kahjuks jäi saade Viigi jaoks lühikeseks, sest teisele saate salvestusele ta töö tõttu ei pääsenud ja nii hääletaski Veljo ta välja. Viigil aga pole midagi kahetseda, sest nüüdseks on ta ilma telesaate abita õnnelikus lähisuhtes.

“Paljud küsivad, et kas ma kahetsen ka, et saatest osa võtsin. Mul pole mitte midagi kahetseda, sain tuttavaks suurepäraste inimestega ja mõnega suhtleme siiani. Mida ma sellest saatest õppisin? Peale tuttavate sain ka ühe teadmise juurde, et ma ei tohiks leppida vähesega, sest olen väärt vaid parimat!”

________________________________________________
94% foorumlastest on kindlal seisukohal, et nemad ei otsiks endale iial telesaatest kaaslast.
Kõige suuremaks põhjuseks on see, et ei taheta olla selle või tolle saate Mari või Kadri. Leitakse, et pole mõtet minna telekaamerate ette ennast rahva naerualuseks tegema ja näpuga näitajaid pole samuti tarvis.

Kasutaja Sunny125 kirjutab: “Milleks minna saatesse tola mängima ja olla kogu rahva naerualune? Oleksid seal siis normaalsed mehed, kuid ei. Üleüldse peaks minu meelest elukaaslase leidmine olema loomulik protsess ja kulgema mööda saatuse radu. Mitte nii, et üritatakse omavahel kokku klapitada täiesti mittesobivaid inimesi.”

Mõned vastanutest leiavad, et tutvumissaadetest võtaksid nad osa küll, aga mitte Eestis.

Kas Sina otsiksid endale läbi telesaate kaaslast? Räägi kaasa meie foorumis.

Alice Kess