Eestlannast tippmodell Carolina Bergstein: Väga pikad modellid on edukamad

Kuigi Carmen Kass on kahtlemata kuulsaim Eestist pärit modell, siis tema jälgedes liigub mitmeid teisi kauneid eestlannasid, kellest oluliselt vähem on räägitud. Täna tutvustame teile tippmodell Carolina Bergsteini, kelle edukas modellikarjäär sisaldab tööd mitmetele suurtele moemajadele ja ajakirjadele.

Kuigi Carmen Kass on kahtlemata kuulsaim Eestist pärit modell, siis tema jälgedes liigub mitmeid teisi kauneid eestlannasid, kes samuti väga edukat modellikarjääri teevad, kuid kellest on oluliselt vähem räägitud. Täna tutvustame teile tippmodell Carolina Bergsteini, kelle edukas modellikarjäär sisaldab tööd mitmetele suurtele moemajadele ja ajakirjadele.  Küsimused, mida Carolinale esitasime, on kokku pandud suvel Buduaar.ee-lt kogutud lugejaküsimustest.

Sünnipäev: 14.veebruar
Kodulinn: Pärnu
Pikkus: 180cm
Mõõdud: 84-61-90cm
Riiete suurus: 34 (4)
Jalanumber: 40 ( 9)

Kuidas pääsesid modellimaailma? Kas sind n-ö avastati või käisid ise end pakkumas?
Mind n-ö avastati tänaval, olin meigita ja juuksed sassis.

Kas vastab tõele, et alla 175 cm pikkustel neidudel pole mõtet suurde moemaailma püüelda?
Kõige tähtsamatesse moelinnadesse pääsevad ainult väga pikad (175 cm ja pikemad), muidugi on ka erandeid.

Missugune näeb välja modelli argipäev?
Ärkad vara, hüppad agentuurist läbi ja siis päev läbi jooksed mööda linna ringi ja teed casting’uid. Või siis lähed pildistamisele ja seegi kestab terve päeva. Kuigi tegevus on mingis mõttes üksluine, ei hakka kunagi igav :)

Miks sa just modelliks tahtsid saada?
Sest paremat ja huvitavamat ametit pole.

Milliseid toidulisandeid võtad?
Ma arvan, et kui mitmekülgselt toituda, siis pole toidulisandeid vaja.

Kui palju erineb lõpptulemus sellest, milline modell tegelikkuses välja näeb? Kas sind ennastki on vahest mõni töödeldud foto üllatanud?
Mõni foto on väga ületöödeldud ja ennast ei tunne tõepoolest äragi. Kuid enamasti näen pildistamise ajal välja selline, nagu pildilt näha. Kui ikka tippmeikarid ja -juuksurid üle käivad ning stilistid riidesse panevad, siis oledki imeilus ;)

Kas enamik meesmodelle suurel laval on omasooihalejad?
Mulle tundub, et vähesed meesmodellid on geid. Pigem on omasooihalejad juuksurid, stilistid ja meikarid, kes on väga tihti mehed.

Millega modellid enamjaolt lava taga aega veedavad?
Lava taga tuleb kõigepealt meik ja juuksed korda teha. Seejärel riidesse ja pildistama. Tavaliselt on kõik show’d ühel ajal, nii et kõik hilinevad ja muud teha ei jõuagi.

On sulle moetööstuses oldud aja jooksul tehtud vihjeid, et läbi kellegi voodi jõuad kaugemale?
On küll paar korda. Kuid ainult vihjeteks need jäänud ongi. Esimest korda 14-aastaselt, kui fotograaf pidas mind väga naiivseks ja rumalaks.

Milline on sinu stiil? Tihti pannakse tähele seda, mida modellid kannavad. Kui tööle lähed, kas jälgid hoolega, mida selga paned?
Ma käin riides suhteliselt lihtsalt, eriti tööle minnes, sest üha enam hinnatakse lihtsust ja loomulikkust. Kodus meeldib natuke rohkem riietusega mängida.

 

Carolina kohta saad lugeda ka siit: http://supermodels.nl/carolinabergstein

Buduaar Shopping Suvi 2008
Küsitles Mari Ojasaar