Nädala kuumimad teemad

Nipp

LOOBU SUITSETAMISEST HÄMMASTAVALT lihtsal moel

Mõjuvaid põhjuseid, miks suitsetamisest loobuda on mitmeid kordi rohkem, kui tõhusaid viise, kuida sellest tänamatust sõltuvusest vabaneda. Isegi avastus, mis paljastab, et tubakas sisaldab ülimalt radioaktiivset polooium- 210, saastades nii keskkonda kui rikkudes inimeste tervist,  ei muuda enamike suitsusõltlaste meelt.
Kuum

Seksisid unes Johnny Deppiga – mida see tähendab?

Seksiunenäod on põnev ja erutav teema. Unenägudes võib kogeda naudinguid, millest sa reaalses elus isegi oma kallimale rääkidagi ei julgeks. Kui aga jätkuvad unised seksiseiklused kellegagi, kellele sa reaalses elus isegi oma naba ei näitaks, võivad unenäod saada üpris häirivaks ning tekib küsimus: miks ma ometi sellist asja näen? Buduaar uurib, mida tähendavad erootilised unenäod ebaatraktiivse naabrimehe, Brad Pitti või sinu ekskallimaga. 

Buduaari naised otsivad meest!

Alles see oli, kui Buduaar pani oksjonile neli komput meest. Nüüd aga oleme ise mehehädas. Võtame järgmiseks nädalalõpuks ühe tööka ja viisaka mehe koos tema sõbraga rendile. Palka me selle eest ei maksa, aga juulikuu populaarseima mehe tiitel, tasuta VIP ligipääs suve kuumimale muusikafestivalile ja kümnete kaunitaride seltskond on garanteeritud.