FANTAASIAJUTT: Ülemeelik autosõit

FANTAASIAJUTT: Ülemeelik autosõit

Ma olin unistanud palju grupiseksist, kuid ei olnud kunagi seda kogenud. Ühel päeval tuli minu poiss-sõber oma parima sõbraga mulle külla, et sõita pärast linnast välja kellegi sünnipäevale. Nagu alati, tõi ta mulle külakostiks roosat veini, sest ta teadis, kuidas mulle meeldis autosõidu ajal veini juua.

Ma olin unistanud grupiseksist, kuid ei olnud kunagi seda kogenud. Ühel päeval tuli minu poiss-sõber oma parima sõbraga mulle külla, et sõita pärast linnast välja kellegi sünnipäevale. Nagu alati, tõi ta mulle külakostiks roosat veini, sest ta teadis, kuidas mulle meeldis autosõidu ajal veini juua.

Olin alguses veidi pahane, et ta sõbra kaasa võttis, sest tahtsin Markoga ainult kahekesi olla. Läksime Markoga tagaistmele ja sõber läks rooli. Libistasin muudkui veini  ja muutusin juba üsna ülemeelikuks ja otsustasin istuda Marko sülle.

Teadsin, et meil on rohkem kui tund autosõitu ees. Niisiis. Raadiost tuli just Enigma laul, mis ajas mind lausa pöördesse. Mudisin ühe käega õrnalt Marko tuksuvat riista. Tundsin, kui kõvaks oli see minu tagumiku all läinud. Tõmbasin õrnalt teksaste luku lahti ja samal ajal teise käega lükkasin oma sukkpüksid alla, et see soe ja kõva riist saaks minu sisse tulla. Sõber oli autojuhtimisse nii süvenenud, et ei saanud midagi aru enne, kui ma mõnust karjuma hakkasin.

Ei tea, mis mul küll arus oli, kui ma libistasin oma käe õrnalt tema kuklale. Sõber vaatas tahavaatepeeglist imestunult minu poole, kui näksasin hellalt tema kõrva. Peagi ei suutnud ta enam autosõiduga tegeleda ja parkis auto tee äärde. Pani veel ohutuled ka peale, et mööduvad autod ikka tähele paneksid, ja tuli ka tagaistmele. Hüppasin muudkui Marko riista otsas ja ise juba parema käega mudides teise mehe oma. Poleks uskunud, kuid mingil hetkel oli see riist mul suus. Minul oli nii suur isu, et mind tagant kepitaks. Laskusin neljakäpukile, niipalju kui auto seda võimaldas, ja Marko surus oma suure riista mulle uuesti sisse. Ka sõber ei jäänud ilma. Samal ajal, kui mind tagant kepiti, andis sõber oma meheau mulle suhu. Iseasi, palju ma seda imeda sain, sest ainult oigasin mõnust. Tundsin, kuidas Marko hakkas orgasmini jõudma ja kuidas mul seest varsti kõik soojaks läks. Mina aga nõudsin veel ja veel keppi. Kuna Marko oli juba nii oimetuks ennast keppinud, siis aitas sõber ta välja. Oi kui imelik oli tunda kellegi teise mehe riista enda sees. Kõige lõpuks lasi ta oma sooja laadungi mulle kõhu peale. Ma ei tea, kuid minu jaoks oli see kui unenägu. Järgmisel päeval mõtlesin, et kas tõesti mina sain sellega hakkama?Igatahes mulle grupikas meeldis ja nüüd tahan seda veel kogeda. Võib-olla mehi võiks rohkem olla?

 

Eve

Saada ka sina oma erootiline lugu online@buduaar.ee, kus räägid oma kirgedest, unistustest, soovidest, fantaasiatest – ja me premeerime julgeid naisi auhindadega. Kõige enam kommentaare saanud lugude vahel loosime välja kolm E.L. Jamesi erootilist menuromaani „Viiskümmend halli varjundit“ ja kolm The Body Shop lõhnavett. Vaata lähemalt SIIT