Julia lugu: minu suhe kolleegiga

Julia lugu: minu suhe kolleegiga

Tihti arvatakse, et kolleegidevahelised suhted toovad ainult probleeme. Samas võib see töölkäimise hoopis palju nauditavamaks muuta… 

Tihti arvatakse, et kolleegidevahelised suhted toovad ainult probleeme. Samas võib see töölkäimise hoopis palju nauditavamaks muuta… 

Olen elanud välismaal kolm aastat ja umbes aasta tagasi sain tööle ühte toidupoodi. Mulle jäi kohe esimesest päevast silma üks seksikas töökaaslane. Ta on türklane ja ülimalt osav flirtimises ja kõiges muus, mis puudutab suhteid. Alguses oli meil teineteisele koguaeg midagi ette heita, kuid aja möödududes see muutus.

Paar kuud tagasi oli mul sünnipäev ja olime otsustanud sõbrannadega minna baari. Sõbranna oli minu teadmata kutsunud ka mu töökaaslase sinna. Kõik läks hästi ja pidu oli tore, kuni hetkeni, mil mu töökaaslane otsustas mulle oma tunnetest rääkida. Tol õhtul ma ei uskunud seda juttu, sest olin täiesti kindel, et ainus põhjus, miks ta mulle seda räägib, on seks. Ülejärgmisel päeval olime koos tööl ja otsustasime, et sellest õhtust me enam ei räägi ja lähme lihtsalt oma eludega edasi. 

Järgmisel nädalavahetusel korraldas mu sõbranna soolaleivapeo, kuhu oli kutsutud ka minu töökaaslane. Seal me siis istusime  mõlemad äärmiselt pinges. Õhtu edenedes suutsime juba teineteisele silma vaadata ja juttugi rääkida. Tuju oli hea ja üllatavalt tore oli teineteisega suhelda. Otsustasime minna baari. Kuna teised peolised olid liiga purjus välja minemiseks, läksime kahekesi. Tantsisime koos ja rääkisime maailma asjadest, kuni teema jõudis taas selleni, kui palju ma talle meeldin. Sellel hetkel sain aru, et ta mõtles seda kõike tõsiselt. Otsustasime, et läheme mõlemad oma koju ja mõtleme asjade üle järele.

Järgmisel päeval saatsime juba sõnumeid ja istusime poole ööni Facebookis omavahel rääkides. Terve nädal möödus nii… Töö juures olime kui töökaaslased ja väljaspool tööd olime hoopis midagi muud. Ühel õhtul otsustasin minna töökaaslasele külla ja me lihtsalt ei suutnud üksteisest käsi eemale hoida. Sellest õhtust peale käisin peaaegu iga päev ta juures ja unustasime paariks tunniks kõik muu maailma. Meil oli suhe. Suhe, mis põhines vaid seksil ja kirel. Kuid tol hetkel olime mõlemad selle olukorraga äärmiselt rahul.

Otseloomulikult nagu ka kõik muud töökaaslastevahelised suhted, nii ka meie oma lihtsalt lõppes. See lõppes ühiselt tehtud otsusega. Olen äärmiselt õnnelik, et selline asi juhtus. Ma ei kahetse mitte midagi. Tänaseni vahetevahel flirdime  ja kiusame teineteist, kuid suhet kui sellist ei ole. Oleme lihtsalt töökaaslased, kes mõlemad elavad oma elu. Meie suhe töökaaslastena on muutunud palju vabamaks ja sõbralikumaks. Me saame läbi paremini kui kunagi varem ja oleme rahul sellega.

Teile kõigile kes te kardate alustada sellist teekonda oma töökaaslastega, ütlen vaid seda, et tasub proovida, kuid tuleb arvestada alati sellega, et see kõik lõpeb õige pea. Selleks peab olema valmis ja pole mõtet isegi loota, et sellest kujuneb välja midagi suurt ja enneolematut. See on lihtsalt üks väike seiklus, mis annab elule mõneks ajaks hoopis teise maitse. 

 

Buduaarile Julialt

 

 

PS! Kui sul on rääkida oma põnev või õpetlik lugu, siis saada see aadressile info@buduaar.ee. Iga avaldatud loo eest honorar.