Online-intervjuu: Mairold Millertile ei meeldi laisad naised!

Online-intervjuu küsimustele vastas tantsutäht Mairold Millert. Mairoldi puhul on tegemist väga andeka ja tubli noore inimesega, kes otsib alles oma õiget mina. Aga et mitte kõike ära rääkida, võite lugeda alljärgnevas intervjuus.  

Online-intervjuu küsimustele vastas tantsutäht Mairold Millert. Mairoldi puhul on tegemist väga andeka ja tubli noore inimesega, kes otsib alles oma õiget mina. Aga et mitte kõike ära rääkida, võite lugeda alljärgnevas intervjuus.

 

Kumb on tähtis, kas inimese sisemus või välimus? Mille järgi sina inimest vaatad?
No siin pole kahtlustki, et sisemus on tähtsam. Välimusel on omad plussid, kuid sõpru ja lähedasteks saanud inimesi olen siiski valinud sisemuse järgi.

Mida arvad “Tantsud tähtedega” hindamissüsteemist? Mida sa arvad, kes võidab saate „Tantsud tähtedega” Helena ja Argo või Maarja ja Veiko?
Ma õnneks ei oska võrrelda enda seisukohalt eelmiste hooaegade ja selle aasta hindamissüsteeme. Ma alati ei nõustu kohtunike arvamusega, kuid usun, et kui nemad valivad paari, kes kingad nurka viskab, siis järelikult see nii olema peabki! Ma ei tahaks kõva häälega välja öelda, kes minu arust võitma peab, aga ma loodan, et tants võidab. “Tantsud tähtedega” on siiski tantsuvõistlus ja ma väga tahaks, et parim tantsija võidaks.

Kas sind häiriks, kui naine oleks kuulus või eelistad, et oleks pigem kõigi jaoks tundmatu?
Ma pole selle peale nii mõelnud, aga arvan, et see ei omaks erilist rolli. Kui ma selle inimesega koos tahan olla ja ma temaga õnnelik olen, siis pole tähtsust.

Kas sa tahaks ka mingit muud tantsustiili tantsida? Ja missugune tantsustiil sulle peale võistlustantsu kõige rohkem meeldib?
Kui mul vähegi rohkem aega oleks, siis meeleldi prooviks hip-hop voi freestyle stiili. Mulle meeldib see muusika ja super vaadata, kui keegi oskab selle järgi hästi tantsida.

Missugused naised sulle meeldivad ?

See on väga keeruline küsimus, kui ma mõtlen, millised tüdrukud mul olnud on, siis täiesti seinast seina. Üks joon on neil aga ühine olnud. Nad on mingil viisil seotud spordiga või mingisuguse aktiivse alaga. Laisad naised ei ole minu maitse.

Kui sa oleksid naine, missugune näeks välja sinu ideaalmees? Kas oled ise ka selline?

Kujutan ette, et ideaalmees on sportlik, töökas, hea suhtlemisoskusega ja oskab oma naise eest seista ja tema eest hoolitseda ja toeks olla. Kas ma ise ka selline olen? Ma vähemalt proovin anda endast parima, ise asi, kas see alati ka välja kukub nii.

Ütlesid kord, et hakkasid võistlustantsuga tegelema tüdrukute pärast. Kui sa poleks tantsijaks hakanud, siis kellena näeksid end praegu?
Ma olen selle üle väga palju mõelnud, et mis ma praegu teeks kui poleks tantsukingi proovinud. Arvan, et ma tegeleks siiski millegagi väga tõsiselt. Proovisin enne tantsu kõik muud spordialad läbi – pallid, ujusin, sulgpalli mängisin, vehklemist proovisin samuti oma koolis, mis mulle tegelikult väga meeldis ja hästi välja tuli. Ükskord tuli aga päev, kui pidin valima ja selleks sai võistlustants.

Kas välismaal elamine muutis sind?
Loomulikult on see mind muutnud. Silmaring on tunduvalt laiem. Olen kohanud väga paljusid ja huvitavaid inimesi, olen näinud väga erinevaid kultuure, olen saanud tantsuga läbi reisida väga paljudest maadest, kuhu muidu poleks võib-olla kunagi sattunudki. Elukogemust on palju juurde andnud, kuidas ise toime tulla ja asju planeerida. Mitte, et planeerimine mu parim külg oleks, aga eks ma õpin veel!

Kas modellikarjäär meeldib sulle?

Usun, et see on väga huvitav ala, kuid praegu on veel vara öelda, kas see mulle meeldib või ei. Pole sellega veel nii palju tegelenud, et oleks selge ülevaade.

Milline on su lemmikkokteil
?
Ma olen nüüd natuke igav, aga Cuba libre on tõesti hea. Mojito on ka väga hea, eriti Stereos!

Millised on sinu elu visioon ja missioon?

Tahaks, et keegi seda mulle ütleks. Kindlasti tahaks veel ülikooli minna ja eks ma nii tasa ja targu mõtlen välja, mis ma elult saada tahan. Praegu lähen sinna, kuhu tuuled viivad. Olen veel noor ja arvan, et paljud uksed on veel minu ees avamata. Teen seda, mida hetkel parimaks pean.

Mis oleks need 5 asja, milleta sa oma elu ette ei kujutaks?

Issand kui tublisid inimesi on olemas olnud, et mõtlesid välja mobiiltelefoni, autod, interneti. Veel 2? Ma arvan, et ühtegi muud asja praegu küll poleks. Et siis las jääb 3.

Kas sa võiksid nimetada mõned oma lemmiklaulud, mille järgi sulle meeldib tantsida?
Võistlustantse tantsitakse kindla muusika saatel. Igal tantsul on oma kindel rütm ja taktide arv minutis. Neid lugusid, mis on minu lemmikud, leiab spetsiaalsete tantsuplaatide pealt. Absoluutset lemmikut pole, aga on paljud lood, mis mu nii öelda käima panevad ja aitavad mul endast 100% tantsupõrandal anda.

Kas leidsid tantsusaatega Piretis endale hea sõbra? Suhtlete veel?
Piretis leidsin tõesti hea sõbra. Kui kellegi kohta üldse käivad need kolm sõna – ilus tark ja osav, siis see ongi Piret. Temaga oli ja on mul hästi kerge suhelda. Väga sarnane huumorimeel ja lihtsalt väga lõbus on Pireti seltskonnas. Ja mis kõige huvitavam, ta saab juba täpselt aru, mida ma mõtlen ka. Ta jättis algul mulle teise mulje, kui see, mis ta tegelikult on. Olen lihtsalt väga õnnelik, et just tema mulle partneriks sai. Ma ei ole kunagi aru saanud sellest, kuidas on võimalik, et kui keegi võistleb, siis on tähtis osavõtt mitte võit. Ma ei saanud sellest aru esimenel kuul. Äkki ma aga avastasin, et ma tõepoolest ei huvitunud enam võidust tantsusaates, vaid sellest, et kõike seda tuleks nautida ja tegelikult on tulemus parem. Usun, et jääme Piretiga sõpradeks ka pärast saadet “Tantsud tähtedega”.

Blond või brünett? Sale või kogukas? Pisike või modellimõõtu?
Siin ei saa ju täpselt midagi öelda, ega ainult välimus ei loe. Väga palju loeb milline on inimese iseloom.

Sa oled ligitõmbavalt kena kutt, kas naudid naiste poolset tähelepanu või on see Sind häirima hakanud?
Aitäh. Ei, see pole mind kunagi häirinud ja ma ei usu, et hakkab ka. Muidugi, kui see liiale ei lähe nagu juhtus kord ööklubis, kui natuke liiga palju alkohoolseid jooke manustanud neiu ei saanud aru, et ma parajasti räägin kellegagi ja ma tõepoolest ei liigu sealt kuhugi.

Kui vanalt tantsima hakkasid?
See oli neljas klass, seega pidin olema 10.

Kas oled nõus ka uuel aastal tantsusaates osalema ja millise Eesti kuulsusega tahaksid seal tantsida?
Kui tuleks veel üks hooaeg, siis ma mõtlen selle peale, kui uuesti kutsutaks. Kui osaleks, siis tantsiks Piretiga! Kahjuks aga tegelikult vist kaks aastat järjest ühe inimesega tantsida ei saa, seega nad peavad Eda-Inese ära rääkima!

Kas sa oled suhtes või vaba?
Nagu kord ütlesin, on see väga suhteline mõiste. Vaba olen ma alati, ei lase ennast kellelgi öelda, et midagi teha või kuhugi minna. Suhtlen ma väga paljude erinevate inimestega, sõbrad ja sõbrannad on mul parimad!

Kuidas Inglismaal ära elasid? Mis tööd tegid? Kas algus oli raske?

Ei ütleks, et raske oli. Mulle meeldis see fakt, et sain proovida midagi uut. Inglise keelt rääkisin juba siis suhtlustasandil hästi. Koolis oli natuke raskem. Esimene töökoht oli baarman ühes kohalikus pubis. Seal ei tulnud suurt muud teha, kui õllekangi liigutada, kuna inglased enamus ajast just seda jõidki. Sii sellest rahast, mis baarist sain, jäi väheseks, et soovitud hulk tantsutrenne võtta parima kvaliteedi eest. Ja nii ma läksin ehitusele tööle, raske oli peale tööd trenni minna, kuid see tasus ära.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja