UUS säravkevadine Buduaar Shopping nüüd müügil!

UUS säravkevadine Buduaar Shopping nüüd müügil!

Esimese kevadekuulutajana on poelettidele jõudnud Buduaar Shoppingu särav kevadnumber, mis pakub sulle kaanest kaaneni põnevat lugemist!

Esimese kevadekuulutajana on poelettidele jõudnud Buduaar Shoppingu särav kevadnumber, mis pakub sulle kaanest kaaneni põnevat lugemist!

Buduaari kevadenumber pakub sulle kaanest kaaneni põnevat lugemist. Näiteks on seekordne kaanestaar moekunstnik Linda Nurk, kes elab ja töötab laias maailmas, kuid kelle juured on siinsamas Eestimaal. Buduaar uuris Lindalt tema tegemiste kohta ning saime teada, et Lindal on olnud suurepärane võimalus õppida kadunud moegeeniuse Alexander MacQueeni käe all ning praegu on naine tegev lausa Rootsi kuningakoja ihudisainerina. Lisaks sellele pajatas Linda meile veel nii mõndagi ilusat, huvitavat ja isiklikku oma elust.

Kaunis iluseerias laenasime seekord glamuuri otse kevadelt endalt ning neljal kaunil leheküljel on inspiratsiooni kauniteks kevadmeikideks rohkem kui küllaga. Lisaks aitame sul leida õiged meigitooted ning näitame ilusate Eesti naiste abiga, et õigeid meigivahendeid kasutades võib iga naine olla suurepärane meigikunstnik!

Lisaks toome sinuni rohkem kui 500 trendiostu ja moevihjet eesootavaks hooajaks. Oma stiilieelistusest räägivad stiilne mees: Toomas Kolk ja stiilne naine: Alexandra Zergelja.

Meie seekordse numbriga on kaasas ka mahukas Body lisa, millest leiad kindlasti häid soovitusi ja nippe, kuidas tugevam ja tervem olla. Näiteks leiad sealt mahuka artikli pealkirjaga Vitamiinigiid, millest võid näpuga järge ajades just endale sobivaimad vitamiinid välja valida. Lisaks jagame soovitusi, kuidas oma nahka suvehoojaks juba aegsasti kauniks vormida – selleks soovitame sul proovida kuivharjamist ja jagame sulle lihtsaid saladusi selle kohta, kuidas vananemist edasi lükata. Anname nõu selle kohta, millised võimalused on suvehooajaks jumekaks saada ning räägime ka antibeeebipillidest ning sellest, millised võivad olla pillide negatiivsed mõjud ja kuidas leida just endale sobivad tabletid. 

Loomulikult ei ole me unustanud ka põnevaid suhteteemasid. Näiteks räägib menuki “Seks, vein ja kutsikad” autor Villu Parvet sellest, miks käivad meestele närvidele sinu gei sõbrad. Kas sinu mees võib sinu gei sõbra peale olla armukade? Veel uurime, miks kiilaspäised mehed naistele nii atraktiivsed on ning otsime vastust sellele, mis saab kihlasõrmusest siis, kui kihlus peaks katkema? Kellele jääb sõrmus?

Rubriigis ELU uurime, mida teha siis kui sinu äritehingud internetis ei lõppe just nii nagu lootsid, vaid satud alatu laimu ohvriks. Buduaari küsimustele vastab vandeadvokaat Indrek Veso. 

 

Buduaari Shoppingu  värske numbri võid leida oma postkastist või poelettidelt juba esmaspäevast!

 

Säravat kevadet!
Sinu Buduaar