Erootiline naistepesu – miinimum riideid, maksimum naudingut!

Erootiline naistepesu – miinimum riideid, maksimum naudingut!

Julge või tagasihoidlik, romantiline ja sensuaalne, häbematu ja lummav – sellisest pesust unistavad pea kõik naised maailmas. Erootiline pesu muudab meid, naisi, enesekindlamaks, lisab silmadele sära ja pakub meie kallimatele veelgi rohkem silmarõõmu. Loomulikult, meie härrad Õiged armastavad meid ka ilma ilusa pesuta ja üldse ilma riideid selga panemata, kui iganes kaunid ja seksikad need ka poleks. Kuid sensuaalne riietus magamistoas on vaidlemata üks parimatest viisidest ergutada oma voodielu ja lisada midagi eriti vürtsikat ja uut.

Trendy.ee hiljuti läbiviidud küsitlususes osales 100 meest vanuses 18-45 aastat. Kõigile meestele oli esitatud vaid üks küsimus: “Kas Teile meeldiks, kui Teie naine kannaks seksikat pesu?” 89 meest vastasid jaatavalt, 11 ütlesid, et see pole nende jaoks nii tähtis, kuid samas märkisid, et neil pole selle vastu midagi. Osalejatel oli võimalik lisada oma arvamust seksikast pesust üldse. Paljud mehed märkisid, et kui naine soetaks endale aeg-ajalt midagi vabameelsemat kui vaid uue pesukomplekti, mis koosneb tavaliselt rinnahoidjast ja püksikutest, siis see oleks nende jaoks väga meelitav. 47 meest kingivad oma naisele seksikat pesu ise ja 25 on teinud seda rohkem kui 3 korda.

Kallid naised, hellitage ennast ja oma mehi ilusa ja seksika pesuga. Pange selga vallatu babydoll või seksikas kostüüm ja kinkige nii endale kui oma mehele unustamatu, täis ahvatlusi kirglik öö!

E-poes Trendy.ee leiate suures valikus erootilise ja kvaliteetse pesu taskukohase hinnaga ning igale maitsele ja suurusele. Uusi kollektsioone lisandub pidevalt ja üritame anda endast parima, et sobiva pesu leiaks endale ka kõige nõudlikumad naised. Oma muljeid meie e-poest ja kaubast jagavad foorumis ka Buduaar.ee kasutajad.

Tere tulemast ja seksikaid oste!

www.trendy.ee