4 KINDLAT MÄRKI, et mees petab sind

4 KINDLAT MÄRKI, et mees petab sind

Truudusetus on midagi, millega mitte keegi meist kokku puutuda ei tahaks. Kui sa tunned, et teie suhtes on midagi valesti, siis tasuks kuulata oma sisetunnet ning tähele panna väikeseid märke, millega meest vahele võtta. Portaal Your Tango pani kirja 4 kindlat märki, mis paljastavad, et mees sind petab. 

1. Ta tahab voodis uusi asju katsetada

Tark mees ei lase kodusel seksuaalelul hääbuda. Tähele tasuks panna aga seda, kas tema eelistused on muutunud ja kas ta tahab uusi asju proovida. Ilmselgelt on võinud teine naine talle uusi trikke õpetada ja nüüd soovib ta neid ka sinu peal katsetada. 

2. Ta pöörab oma välimusele liiga palju tähelepanu

Kui siiani on mees oma välimuse suhtes ükskõikne olnud, kuid nüüd ühtäkki hakkas ta jõusaalis käima, hoolitseb enda eest ning soetab endale uusi riideid, siis on asi kahtlane. Ehk soovib ta teise naise jaoks hea välja näha?

3. Ta pöörab sulle kahtlaselt palju tähelepanu

Kas varem on mees sinu vastu ükskõikne olnud ja oled pidanud tähelepanu kerjama? Ühtäkki pöörab ta sulle aga kahtlaselt palju tähelepanu. Ilmselt närib meest süütunne ning ta üritab seda leevendada sulle heameelt valmistades. 

4. Ta varjab oma telefoni

Ta ei luba sul enam oma telefoni kasutada ning üritab seda igal võimalikul juhul varjata. Kui keegi talle helistab, läheb ta teise tuppa rääkima või ei avsta kõnele. Need on märgid, et midagi kahtlast on teoksil.