Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Näo- ja kehahooldus

NOORENEMINE SÜSTIDE ja valuta

NOORENEMINE SÜSTIDE ja valuta

Revolutsioonilisest Šveitsi päritolu FILLERINA® preparaadist räägib arst-kosmetoloog, Balti Ennetamise ja Vananemisvastase Assotsiatsiooni president, doktor Jana Janovska.

NEED SOOVITUSED õpetavad koduselt salongihoolduseid tegema

PÕNEV NEED SOOVITUSED õpetavad koduselt salongihoolduseid tegema

Alati ei ole võimalik salongi hooldusesse minna – kas on käsil liiga kiire periood, kodune karantiinis istumine või mõni muu takistus, siis õnneks päästavad ka mõningad kodused vahendid hädast, et enda eest hella hoolt kanda seniks, kui taas end professionaalide kätesse anda.

ILUTOODE EI tekita lubatud efekti? Põhjus on siin!

HEA TEADA ILUTOODE EI tekita lubatud efekti? Põhjus on siin!

Kui kulutada järjepidevale naha eest hoolitsemisele aega ja raha, tahaks mõistagi näha ka tulemusi – ja seda mitte pelgalt nahakipituse, vaid ka positiivsete muutuste näol. Naharakkude uuenemine käib sellegipoolest omas tempos, seega võib soovitud muutuste ilmnemine aega võtta.

KUIDAS VALIDA õiget näomaski?

ILUNIPP! KUIDAS VALIDA õiget näomaski?

Pärast talve ja pikka maskikandmist januneb nahk niisutuse ja turgutuse järele – ja lihtsaim viis tõhustada oma igapäevast ilurutiini on teha seda maski näol. Eri toimeainete ja tekstuuride abil saab kosutust nii kuiv, pigmendilaikudele kalduv kui sügavpuhastust vajav nahk.

ÕPI ILUTOOTEID õiges järjekorras kasutama!

HEA TEADA ÕPI ILUTOOTEID õiges järjekorras kasutama!

Seerum, päevakreem, näoõli, jumestuskreem … kõik need on igapäevases nahahoolduses olulised tegijad. Kuid mis järjekorras tuleks kogu see iluarsenal nahale kanda, et toimeained mõjule pääseksid ja kreemikihid ebamugavalt „rulluma“ ei hakkaks?

AJAMASIN NAHALE on leiutatud!

AJAMASIN NAHALE on leiutatud!

Vananedes toodab inimese organism järjest vähem kasvufaktoreid ja muid raku signaalmolekule ning rakukahjustused ei parane nii hõlpsalt. See mõjutab meie välimust ja tervist. Tänu USA-s läbiviidud teadusuuringutele on leiutatud viis, kuidas nahka taastada, et saavutada naha nooruslikum olek.

Miks osta kosmeetikat apteegist?

Miks osta kosmeetikat apteegist? 40

Lisaks sellele, et apteegist saab osta ravimeid, küsida nõu tervist puudutavates küsimustes ja valida vitamiine, on apteek tegelikult ka kõige kindlam koht ilutoodete ostmiseks.