5 olulist igapäevarutiini, millest sõltub meie naha välimus!

5 olulist igapäevarutiini, millest sõltub meie naha välimus!

Kuigi meie naha kvaliteedi määravad suures osas geenid, siis tegelikult mängivad siinkohal suurt rolli ka igapäevased  harjumused. Naised, kes investeerivad üksnes oma nahahooldustoodetesse võivad kindlad olla, et peavad tegema seda üha uuesti ja uuesti.

Kuigi meie naha kvaliteedi määravad suures osas geenid, siis tegelikult mängivad siinkohal suurt rolli ka igapäevased  harjumused. Naised, kes investeerivad üksnes oma nahahooldustoodetesse, võivad kindlad olla, et peavad tegema seda üha uuesti ja uuesti.

Investeerides aga positiivseid harjumusi oma igapäevarutiinidesse, võime olla kindlad, et meie nahk näeb suurepärane välja ka vanemas eas. Tuletame endale meelde, millised on need lihtsad, kuid olulised igapäevarutiinid, mis tagavad meile veatu ja kauni naha. 

 

1. Tervislik toitumine

Inimesed, keda ei vaeva näonahaprobleemid, kannavad hoolt selle eest, et nende lõuna oleks täisväärtuslik, tasakaalus ja tervislik, ja seda mitte vahel harva, vaid iga päev. Nii tervis kui ka ilu saavad alguse sellest, kuidas me toitume. Mitmed Hollywoodi staarid on tunnistanud, et nende kauni naha saladus peitub just järjepidevas tervislikus toitumises. 

 

2. Liikumine

Särav, veatu ja nooruslik nahk eeldab liikumist. Liikumine aitab puhastada nahka seesmiselt, mis omakorda kiirgab ka väljapoole, muutes naha kaunimaks. Olgu selleks siis väike sörk värskes õhus või treening spordisaalis, kuid liikumises peitub elu ja samuti ka kaunis nahk. 

 

3. Stressivaba elu

Naised, kes võivad uhkustada veatu ja kauni nahaga, oskavad elu pingevabalt ning positiivselt võtta. Stressihormoonid suurendavad õlinäärmete tegevust, mis loovad pinnase näiteks ka akne tekkele. Piisavas koguses und ja lõõgastust ning tulemuseks on särav nahk!

 

4. Naha koorimine ja niisutamine

See on protsess, millest ei saa kõrvale hiilida, kui soovime omada ideaalset nahka. Koorimine aitab vabastada nahka surnud rakkudest, muutes lõpptulemuse veatuks ja siledaks. Lisaks aitab regulaarne koorimine seerumitel ja kreemidel paremini imenduda. 

 

5. C-vitamiin

C-vitamiin aitab vananemismärke ennetada ning ühtlasi muudab ka meie jume kaunimaks. Arbuus, maasikad, mustsõstrad, lehtkapsas, kiivi ja kõiksugu tsitruselised pakatavad C-vitamiinist, seega võiksime oma päevamenüü üle vaadata ning kui neid saadusi seal ei leidu, siis oma söögikavas väikese muudatuse läbi viia. 

 

 

Allikas: www.ideadigezt.com