Ajakirja Buduaar särav sügisnumber nüüd müügil!

Ajakirja Buduaar särav sügisnumber nüüd müügil!

Kui vihmapiisad akna taga tantsu löövad ja tuul vallatult lehti laiali kannab, ei ole sul midagi mõnusamat, kui lugeda kodusoojas uut Buduaari ajakirja sügisnumbrit. Lubame, et sisukat lugemist jätkub hooaja lõpuni!

Ajal, mil vihmapiisad akna taga tantsu löövad ja tuul vallatult lehti laiali kannab, ei ole sul midagi mõnusamat kui lugeda kodusoojas uut Buduaari ajakirja sügisnumbrit. Lubame, et sisukat lugemist jätkub hooaja lõpuni!

Meie seekordse numbri kaanestaar on kaunis lauljanna Helen Adamson. Muusika, ilu ja hobide vahele rääkisime Heleniga ka armastusest ja enesearmastusest.

Loomulikult ei ole me unustanud ka sel hooajal jagada sulle parimaid trendinõuandeid, ilunippe ja moesoovituse otse maailma suurimatelt moelavadelt. Põhjalik ilugiid pealkirjaga “Totaalne turgutus” aitab sul oma ilu suveväsimusest üles turgutada ja aastaringselt särada!

Moeveergudel tõi oma garderoobi parimad palad välja stiilne lauljanna Liis Lemsalu, käisime külas disainer Kirill Safonovil ning panime kokku galerii maailma ühest stiilseimast supermodellist – Anja Rubikust. Moelehekülgedel peidab end ka põnev intervjuu eestlanna Mirjam Maramaaga, kes hetkel elab ja töötab Londonis vintage kleitide restaureerijana. “Minu töö on olnud nagu teekond läbi 20. sajandi moeajaloo,” ütleb Mirjam ise.

Ei saa me ka ilma suheteteemade ja seksita! Nii räägime hurmava Kristjan Kasearuga armastusest ja naisest, kuuleme Eesti meeste endi käest, miks nad ei taha abielluda ning räägime sellest, miks tasuks vaadata endast vanemaid mehi. Veel tutvustame sulle voodilelusid, põnevaid seksifakte ning jagame sinuga ühe eesti naise lugu, kes elas pikka aega koos seksisõltlasega. 

Sügisnumbrist leiad ka põneva kolumni selgeltnägija Nastjalt, kes arutleb armusuhete ja tütre kasvatamise teemadel. Kas teadsid, et mida rohkem armastust saab tütar emalt, seda rohkem armastust saab ta tulevikus meestelt?

Lisaks leiad meie seekordse numbri vahelt ka kauni keha ja terve vaimu lisa – BODY, millest leiad nelja Eesti naise edukad kaalulangetuslood, toitumisspetsalist Marika Blossfeldi kolumni, hulgaliselt toitumis- ja treeningsoovitusi, oma kauni figuuri saladusi jagavad tuntud Eesti naised: Anu Saagim, Anni Rahula, Liina Randpere, Katrin Väli ja veel paljud teised.

Veel räägime sulle sellest, kuidas elada oma elu maksimumiga ning Facebookist, kui sinu esimesest tööintervjuust tulevase tööandjaga!

Uues rubriigis Buduaar avastab maailma, tutvustame kauget ja kaunist: Lõuna-Aafrikat.

 

Kallis Buduaarikas, milline teema uuest ajakirjast sulle enim huvi pakub?

Telli Buduaari ajakiri endale koju SIIT

Ilusat sügist koos Buduaariga!

Buduaar.ee