Armastatud Elizabeth Arden 8 Hour tooted Cosm24.ee lehelt SOODSALT – 50% odavamad kui poes!!!

Armastatud Elizabeth Arden 8 Hour tooted Cosm24.ee lehelt SOODSALT – 50% odavamad kui poes!!!

Elizabeth Arden on üks kõige kuulsamaid kosmeetikafirmasid maailmas, mis loodi juba 99 aastat tagasi – seega 99 aastat kogemusi!

Kahtlemata kõige kuulsaim kreem on Elizabeth Ardeni 8 Hour Skin Protectant ravikreem/salv, mis on lihtsalt ” MUST HAVE” kreem kõigile!  Ka paljud Hollywoodi staarid lihtsalt EI SAA ILMA SELLETA ELADA nagu Catherine Zeta-Jones, Gisele Bündchen, Claudia Schiffer jpt. Hiljuti nimetas kaunis Beatrice ka selle kreemi oma vaieldamatuks lemmikuks.

 

Kreemi lõi Elizabeth Arden 1930. aastal, et rahustada naha ärritust. Koheselt saatis kreemi kiire ja ülemaailmne edu. Algselt kasutas Elizabeth Arden seda kreemi oma kalli tõuhobuse jalgade raviks. Isegi kreemi nimi tuleneb tema tõhususest, nimelt peale kaheksa tunni möödumist peaks naha olukord olema juba palju parem. Kreem on võitnud palju auhindu kõikjal maailmas, nagu näiteks Woman & Home Magazine (UK), New Woman Magazine (Austraalia) jne.

Kreemi mõju – leevendab kuiva nahka, parandab marrastusi, kriimustusi ja põletusi, kiirendab naha paranemist, pehmendab, niisutab ja kaitseb nahka nii külma kui ka palavuse eest. Vaieldamatult vajalik abimees talvel!

Meie poolt müüdavaid Elizabeth Arden 8 Hour tooteid näete SIIT

Sooritades Elizabeth Arden´i 8Hour toote ostu oktoobri jooksul kehtib Sulle SOODUSTUS 10%, tellimust tehes kirjutage kommentaari lahtrisse Buduaar!

Kasutajate kommentaarid 8 Hour ravikreemile on järgnevad:

 * Kasutan seda põhiliselt huulte peal, kuid olen ka pannud ketendavale nahale. 
Huuled teeb see kreem väga pehmeks;
* Mina kasutan seda ohatise raviks - kahe päevaga on ohatis läinud :-)
* Kasutan talvel, kui huuled kuivanud või katki ja nina nohust punane - 
panen õhtul peale ja hommikul on naha seis juba PALJU parem;
* Mina kasutan seda igal pool kus probleeme esineb - kardedad küünarnukid, 
karedad jalakohad, kuivad huuled, kriimustused, ka VINNID - super asi!
* Talvel väga külmaga, kui väljas on vaja pikalt olla - suusatada, kelgutada jne, 
siis määrin seda tervele näole ja nägu ei külmu ära - kaitseb vapustavalt hästi! 

8 Hour sarjas on peale ravikreemi veel teisigi tooteid – näokreem, hügieeniline huulepulk, kätekreem, kehakreem ja päikesekaitsetooted. Pakume ka komplekte, kus kõik vajalik on ühes kohas.

Meie kodulehelt on lihtne omale õiget toodet leida, kõigil toodetel on korralik eestikeelne kirjeldus, välja on toodud ka soovitatav nahatüüp ning vanuserühm. Juhul kui te oma küsimusele siiski vastust ei leia või kui vajate täiendavat konsultatsiooni, siis aitame Teid meeleldi, kirjuta meile info@cosm24.ee

Kõik meie poolt müüdavad tooted on kohe LAOS OLEMAS ning võimalik on ka tootele ise järele tulla Tallinnasse, aadressil Tuuliku tee 4 ( esmaspäeviti ja kolmapäeviti). Sellisel juhul ei lisandu ka postikulu.

Meie poodi pääsete otse siit

 

Teie,

Cosm24.ee