BIRGIT SARRAP rääkis, kuidas ta oma suhet Indrekuga toimivana hoiab

Värske Buduaari ajakirja kaanestaar, imekaunis ja särav lauljatar Birgit Sarrap kasvatab koos abikaasa Indrekuga 5-aastast poega Simeoni ning 2,5-aastast tütart Helinit, kes loomulikult mõlemad oma osa tähelepanust vajavad. Kuidas aga hoida laste kõrvalt ka mehe-naise suhet ning mitte kaotada seda isa-ema rolli sisse ära?

Öeldakse, et iga perekond püsib koos naise-mehe, mitte ema-isa suhtel ning just seetõttu, et naine-mehe roll lükkub laste sündides kaugele tagaplaanile, paljud paarid lahku lähevadki.

Birgit tõdeb, et suhtes on väga olulisel kohal rääkimine. “Minu jaoks on rääkimine hästi oluline. Ma leian, et kui paarid omavahel räägivad, arutavad ja iseend avavad, siis on suhted palju paremad, side tugevam ja armastus suurem. Me võtame alati, kasvõi 15-20 minutit igal õhtul, et teha midagi koos. Me kas vaatame televiisorit, räägime juttu või teeme midagi muud koos enne magamaminekut. Nii saame iga päev kasvõi väikese hetke naise-mehe rollist ja see toidab suhet palju,”ütleb Birgit.

Indrek ja Birgit leiavad aega, et käia kahekesi kinos või söömas ning õnneks saavad nad ka töises plaanis aeg-ajalt koos laval olla. 

Birgit peab oluliseks ka oskust iseennast väärtustada. “Tänu ema eeskujule oskan väärtustada iseenda aega ja vajadusi ning ei lase lastel liiga palju iseendast tähtsamaks muutuda, sest lapsed vajavad ju tegelikult õnnelikku ema,”möönab Birgit, et iga ema võiks leida aega ka iseenda jaoks.

Loe täispikka intervjuud Birgitiga Buduaari värskest ajakirjast.