Chase Crawford tahaks täiesti tavalist tüdruksõpra

24 kommentaari
Chase Crawford tahaks täiesti tavalist tüdruksõpra

Chase Crawford tahaks täiesti tavalist tüdruksõpra, kirjutab Showbizspy. Menusarja “Kõmutüdruk” staar Chase Crawford tahab endale täiesti tavalist tüdruksõpra, kes ei töötaks samas valdkonnas kus tema. “Mu sõbrad arvavad, et kui käid kohtamas tüdrukuga, kes töötab sama valdkonnas mis sina, siis on natuke kergem suhelda. Et saate üksteisest paremini aru jne,” räägib 24aastane näitleja, kes ise aga arvab sootuks teisiti.

Chase Crawford tahaks täiesti tavalist tüdruksõpra, kirjutab Showbizspy.

Menusarja “Kõmutüdruk” staar Chase Crawford tahab endale täiesti tavalist tüdruksõpra, kes ei töötaks samas valdkonnas kus tema. “Mu sõbrad arvavad, et kui käid kohtamas tüdrukuga, kes töötab sama valdkonnas mis sina, siis on natuke kergem suhelda. Et saate üksteisest paremini aru jne,” räägib 24aastane näitleja, kes ise aga arvab sootuks teisiti. “Igal asjal on oma plussid ja miinused, aga ma arvan, et see on värskendav, kui sa käid kohtamas kellegagi, kes ei tööta sinuga samas valdkonnas,” sõnab ta.

“Kui ma olen tüdrukuga koos, siis ma tahan olla hea peika. Mulle ei meeldi suured asjad, vaid hoopis pisikesed ja isiklikud asjad. Ma muutun siis loominguliseks ning loodan, et see tüdrukule ikka sobib.”

Chase käis varem kohtamas lauljanna Carrie Underwoodiga ning hetkel tal tüdruksõpra ei ole, kuigi ta väga tahaks.

Buduaar.ee