EESTI ESIMENE INIM-BARBIE läks dieedile? Pekk sulab vaikselt

EESTI ESIMENE INIM-BARBIE läks dieedile? Pekk sulab vaikselt

Eelmise aasta lõpust saadik on Eesti sotsiaalmeedias tuntust kogunud silmatorkava figuuriga blondipäine neiu, kes kutsub ennast nimega Powerlifting Barbie. Kuigi talle meeldib, et teda legendaarse Barbie nukuga võrreldakse, ei taha ta kanda tiitlit inim-Barbie ning nüüd selgub, et ta soovib ka oma figuuri korrigeerida.

Eelmise aasta lõpust saadik on Eesti sotsiaalmeedias tuntust kogunud silmatorkava figuuriga blondipäine neiu, kes kutsub ennast nimega Powerlifting Barbie. Kuigi talle meeldib, et teda legendaarse Barbie-nukuga võrreldakse, ei taha ta kanda tiitlit inim-Barbie ning nüüd selgub, et ta soovib ka oma figuuri korrigeerida.

Powerlifting Barbie, kelle õige nimi on Anne Smith Aaslaid, kirjutab oma blogis, et tema eesmärgiks ei ole kaalust alla võtta, vaid hoopis pekist lahti saada. “Kes mu Instagrami jälginud juba on, siis minu menüüs on enamus toidust nii-öelda vegan toidud. Kiudainete hulk toidus on metsik ja ma pean ausalt ütlema, et ma olen nagu tuvi viimasel ajal – söön ja s#tun nagu segane. Vabandust väljenduse eest, aga nii on ning rasva arvelt on praegu -3 kg. Ma lisan siia ka kohe juurde, et mu eesmärk EI OLE kaalu kaotada. Mu eesmärk on pekist lahti saada ning lihasmassi kasvatada. Hetkel on mu kehas lihasmassi 64 kg. Soovin ajada end maksimumvormi, niivõrd palju, kui ilma keelatud aineteta saab. Steroidid jäägu teistele!”

Powerlifting Barbie on väsinud sellest, et inimesed teda inim-Barbieks kutsuvad. “Ma olen Powerlifting Barbie ja seda konkreetse põhjusega. Laon siis selle põhjuse juba ilmselt 1000. korda siin ette:

1. Tahan näidata, et raskejõustikuga tegelev raskekaalu gruppi kuuluv naine võib välja näha naiselik, nukulik, ilusate kehavormidega.
2. Soovin näidata, et pluss-suuruses modellil võivad ka kõik kurvid olla n-ö õiges kohas, lame kõht ning olla sportlik.
3. Mattel edastab aegade algusest sõnumit, et Sa võid olla, kes iganes Sa tahad ning saada selleks, kelleks unistad. Arvan sama.
4. Mis kõige vahvam – 2015. a lõpus andis Mattel välja pluss-suuruses Barbie. Halleluuja!”

Loe blogipostitusest lähemalt siin.

Soovime neiule edu treeningute lainel!