Eesti modellid, kes on moemaailma tipus! Suur galerii!

Eesti modellid, kes on moemaailma tipus! Suur galerii!

Me kõik teame, kes on Carmen Kass, kuid tegelikult on moemaailma tipu vallutanud veel terve rida Eestist pärit modelle! Buduaar rääkis modelliagentuuri E.M.A omaniku Katrin Rannaväliga ning palus tal meile jagada infot selle kohta, millised Eesti modellid tema agentuurist hetkel tipus on ja paljud modellid üldse agentuurist täisajaga välismaal töötavad. Lisaks uurisime kui palju modellid Eestis raha teenivad!

Me kõik teame, kes on Carmen Kass, kuid tegelikult on moemaailma tipu vallutanud veel terve rida Eestist pärit modelle! Buduaar rääkis modelliagentuuri E.M.A omaniku Katrin Rannaväliga ning palus tal meile jagada infot selle kohta, millised Eesti modellid tema agentuurist hetkel tipus on ja paljud modellid üldse agentuurist täisajaga välismaal töötavad. Lisaks uurisime, kui palju modellid Eestis raha teenivad!

Katrin leiab uusi potentsiaalseid modelle igal aastal. “Oleme andekaid tüdrukuid leidnud, aga kuna paljud neist on veel väga noored, siis on raske ennustada, kes neist järgmisena tähelennu teeb. Karjääri tegemiseks peaks modell olema juba kooli lõpetanud ja tal peaks olema pikkust vähemalt 178 cm. Tasapisi saab modellindusega alustada ka juba 16-aastaselt, aga sellisel juhul tuleb oma aega kooli ja modellitöö vahel jagada nii, et kumbki ei kannataks. Õnneks on Eestis ka koole, kes võimaldavad spetsiaalseid programme ja lühiaegset iseseisvat õppimist ning saavad aru, et maailmas ringi reisimine avardab noorte silmaringi, erudeerib neid ja on suureks kasuks erinevate võõrkeelte omandamisel. Meil on agentuuris päris mitu uut väga võimekat tüdrukut, kelle tulevikule helge pilguga vaatame,” nendib Katrin, kelle agentuuris on hetkel ligi 15 aktiivselt välismaal töötavat modelli. “Kusjuures nende 15 hulgas on päris mitu, kes on ka juba rahvusvaheliselt tuntud ja listitud veebilehel models.com. Kätlin Aas on modellimaailma tipp viiekümne modelli hulgas, Elisabeth Erm kuulub aga maailma modellide HOT-listi, neil mõlemil on juba täna ette näidata nimekaid kampaaniaid brändidega nagu Dior, Gucci, Versace, Moschino, Missoni, Topshop,” loetleb Katrin.

Kui palju saavad modellid Eestis palka? “Eestis on kõik hinnad tõusnud, aga modellidele Eesti klientide poolt pakutavad palgad on enam-vähem samal tasemel kahjuks. Õnneks teeme koostööd ka Soome partneritega, kus palkade tase on Eesti omast parem ja suviti saavad mitte veel täisajaga modellitööd tegevad tüdrukud ja poisid kogemusi hankida välismaal, millega avaneb võimalus endale ka normaalset taskuraha teenida.”

Allpool olevatel piltidel on modellid, kellest osa on juba praegu moemaailma tipus – Kätlin, Elisabeth, Masha, Merilin ja Alexandra ning modellid, kes on teel tippu – Mariliis, Sille ja Gerli!

Modellide järjestus piltidel: Kätlin Aas (5 pilti), Elisabeth Erm (5 pilti), Masha Voronina (5 pilti), Alexandra Tikerpuu (5 pilti), Merilin Perli (5 pilti), Mariliis Roots (5 pilti), Sille Sepp (3 pilti) ja Gerli Kalja (2 pilti)! 

Karin Karu