Elizabeth Ardeni kõik-ühes iluravivahend Eight Hour® kreem nüüd lõhnavaba!

Elizabeth Ardeni kõik-ühes iluravivahend Eight Hour® kreem nüüd lõhnavaba!

Tänapäeval on Eight Hour® Cream Skin Protectant üks kõige kuulsamaid, populaarsemaid  ja otsitumaid tooteid maailmas. Staarid, meigikunstnikud, modellid ja ilueksperdid on ühte meelt – Eight Hour® Cream on ilutoode, milleta kuidagi läbi ei saa. Nüüd on legendaarsest kreemist saadaval ka uus, lõhnatu versioon.

Tänapäeval on Elizabeth Ardeni Eight Hour® Cream Skin Protectant üks kuulsamaid, populaarsemaid  ja otsitumaid tooteid maailmas. Staarid, meigikunstnikud, modellid ja ilueksperdid on ühte meelt – Eight Hour® Cream on ilutoode, milleta kuidagi läbi ei saa. Nüüd on legendaarsest kreemist saadaval ka uus, lõhnatu versioon.

Kõik-ühes iluravivahend

Uus Eight Hour® Cream Skin Protectant Fragrance Free lõhnavabal kreemil on olemas kõik algse “imekreemi” imetlusväärsed omadused. Nahahoolduse osas aitab aprikoosikarva palsam pehmendada ketendavat lõhenenud kuiva nahka, rahustab ning leevendab punetust, aitab kiirendada pisemate kriimustuste ja marrastuste paranemist. Ilu poole pealt on kreemi näol tegemist mitmekülgse vahendiga kulmude korrastamiseks ja huultele läike andmiseks. 

Legendaarne nahahooldusklassika

Eliabeth Ardeni poolt 1930. aastal loodud nahka rahustavale ja kaitsvale Eight Hour® Cream Skin Protectant kreemile sai osaks kohene ja tohutu menu. Isegi oma legendaarse nime võlgnevat kreem märkimisväärsele seigale. Räägitakse, et üks ustav klient olevat sellega määrinud oma lapse marraskil põlve ning “kaheksa tunni pärast” oli marrastus “praktiliselt paranenud”. 

Rohkem kui 40 ülemaailmset auhinda võitnud ja kõigi kuumimate meigikottide iluarsenali hulka kuuluv Eight Hour® Cream Skin Protectant on Hollywoodi ikoon, moeseltskonna koorekihi saladus ja rahvusvaheline kultuslemmik. 

UUS Eight Hour® Cream Skin Protectant Fragrance Free on müügil alates veebruarist 2012.

Hind: 33€ (1.7 oz./50 g 50ml)     

Kaheksa vahvat võimalust Eight Hour® kreemi kasutamiseks

1. Nahaärrituste leevendaja – paku nahale kaitset tuule, keskkütte ja konditsioneeritud õhu kuivatava mõju eest. See ülitõhus kreem pehmendab, taastab, rahustab ning aitab leevendada väiksemaid nahaärritusi, kaasa arvatud karedus, punetus, ketendus, lõhenemine ja naha liigne kuivus. 

2. Päevitamisjärgne hooldus – legendaarse rahustava ja niisutava toime tõttu sobib kreem ideaalselt päevitamisjärgseks nahahoolduseks, leevendades kergemaid põletusi ning rahustades kuiva ja ärritatud nahka pärast päevitamist. 

3. Särafaktor – kogu maailma meigikunstnike iluarsenali hulka kuuluv kreem lisab sära laugudele, põskedele, huultele ja jalgadele. 

4. Silmad suureks – kõigest tilluke kogus kreemi silub kulmud ja loob täiuslikult piiritletud kulmukaare, mis püsib kogu päeva. 

5. Küünenahkade hooldus – pehmendab narmendavaid ja kuivi küünenahku, nii et need on siledad, elastsed ja kaunilt maniküüritud. 

6. Jalahooldus – pehmendab karedaid kandu ja silub jalataldu, muutes jalad kauniks igal aastaajal. 

7. Abiline lennukisõidul – lendamine võib nahka liigselt kuivatada ja kiskuma panna. See intensiivne niisutaja hoiab alal naha niiskustaset lennu vältel. 

8.  Jalgadele – rahustab jalgade raseerimise või vahatamise järgset nahaärritust ning leevendab punetust, muutes jalad siledaks ja siidpehmeks.

 

Buduaar.ee