Fotoepilatsioon on nüüd võimalik ka kodus!

Fotoepilatsioon on nüüd võimalik ka kodus!

Tahad püsivalt karvavaba ja siledat bikiinipiirkonda, aga pead neid protseduure liiga intiimseks, et ilusalongi minna? Või arvad, et ihaldusväärne epilatsioon on sinu jaoks liiga kallis? Sul on nüüd ideaalne võimalus fotoepilatsiooni endale ise teha.

Tahad püsivalt karvavaba ja siledat bikiinipiirkonda, aga pead neid protseduure liiga intiimseks, et ilusalongi minna? Või arvad, et ihaldusväärne epilatsioon on sinu jaoks liiga kallis? Sul on nüüd ideaalne võimalus fotoepilatsiooni endale ise teha.

Tunnustatud Saksa tervise- ja heaolutoodete valmistaja Beurer on turule toonud foto- ehk valgusepilatsiooni aparaadi, mis on mõeldud koduseks kasutamiseks. Beurer SensEpil epilaatorit on lihtne ja mugav kasutada ning tulemus on täpselt sama hea nagu salongiprotseduuriga. Fotoepilatsioon on kõige tõhusam epileerimismeetod, kuna eemaldab karvad jäädavalt ega kahjusta naha struktuuri. See on tõhus ja ohutu viis karvade püsivaks eemaldamiseks.

Beureri SensEpil™ sobib karvade eemaldamiseks kaenlaalustest, bikiinipiirkonnast, käsivartelt, jalgadelt, aga ka näolt (nt habemekarvade eemaldamiseks). Fotoepilatsioon ei ole sugugi odav protseduur. Tallinna usaldusväärsetes ilusalongides tuleb ühe protseduuri eest sõltuvalt protseduurist maksta 100–150 eurot. Kes fotoepilatsiooni teinud, see teab, et püsiva tulemuse nimel tuleb protseduure korrata vahel isegi enam kui kümme korda. Peale igat protseduuri kasvab tagasi märkimisväärselt vähem karvu kuni kõik karvad on püsivalt eemaldatud.

Miks ühest korrast ei aita? Sest iga meie kehakarv läbib kasvades kolm kasvuetappi: anageen, katageen ja telogeen. Need kolm etappi mõjutavad epilatsiooni tulemuslikust oluliselt. Anageen on karvakasvuetapp, samas kui katageen ja telogeen on puhkeetapid. Kuna epilatsioon toimib ainult karva aktiivses kasvufaasis, on soovitud tulemuse saamiseks vaja teha mitu protseduuri. Valgusimpulss tungib kasvutsooni, mille tulemusena karvasibul hävineb ja see karv enam tagasi ei kasva. Pärast iga protseduuri kasvab tagasi märkimisväärselt vähem karvu, kuni kõik karvad on püsivalt eemaldatud. Soovitud tulemuse saamiseks vajalike protseduuride arv on väga individuaalne ja sõltub erinevatest faktoritest – nahatüübist, karvade värvist ja tihedusest ning sinu hormonaalsest seisundist.

Enne kui praktilise ja efektiivse Beurer SensEpili aparaadi ostad, uuri lähemalt kõiki fotoepilatsiooni plusse ja miinuseid. Kõige olulisem on teada, et fotoepilatsiooni ei saa teha tumeda või tugevasti päevitunud nahaga. Beureri seadmel on sisseehitatud nahavärvisensor, mis määrab kindlaks epileeritava piirkonna nahavärvitaseme ning võimaldab seadme kasutamist ainult sobiva nahavärvi korral. See aparaat on ideaalne lahendus neile, keda vaevavad sissekasvanud karvad või kel on tundlik nahk.

Beureri epilaator maksab poes 349 eurot ning ühe aparaadis sisalduva valguskassettiga on keskmise keha puhul võimalik epileerida näiteks kaks jalga, kaks käsivart, kaks kaenlaalust ja bikiinipiirkond. Valguskassette on võimalik juurde osta ja nende vahetamine on imelihtne. Kui teed kiire arvutuse, siis näed, et vaid kolme ilusalongi protseduuri hinnaga on sul võimalik privaatselt oma kodus kogu keha siledaks teha. Ja võib olla leiab sinu uuest imemasinast abi ka su mees? Epilaator Beurer SensEpil HL100 on ainus omalaadne toode Eesti turul. Epilaatoreid ja valguskassette müüvad Euronicsi kauplused ning Tallinna ja Tartu Kaubamaja. 

Buduaar.ee