Galerii! Vallatu Buduaar Girls Night Klubis Teater

Galerii! Vallatu Buduaar Girls Night Klubis Teater

Buduaar Girls Night – Parima klubimuusika ja R&B hittidega pidu, mis on mõeldud just sinule ja sinu sõbrannadele! Parim naiste pidu linnas, kaunite meesmodellidega Living Models’ist, kellest naised ei suutnud minutikski käsi eemale hoida. Lisaks trimmis kehadega sportivad tantsijad, kelle tarvis Spordiklubi Sparta ehitas jõusaali otse ööklubi ruumidesse ,ja loomulikult parimad LIVE artistid – see ongi Buduaar Girls Night. Kuu lõbusaim õhtu pakkus parimat meelelahutust ja seksikad saksofonihelid Aarne Otsa esituses lisasid õhtule veelgi särtsu.  

Buduaar Girls Night – Parima klubimuusika ja R&B hittidega pidu, mis on mõeldud just sinule ja sinu sõbrannadele!

Parim naiste pidu linnas, kaunite meesmodellidega Living Models’ist, kellest naised ei suutnud minutikski käsi eemale hoida. Lisaks trimmis kehadega sportivad tantsijad, kelle tarvis Spordiklubi Sparta ehitas jõusaali otse ööklubi ruumidesse, ja loomulikult parimad LIVE artistid – see ongi Buduaar Girls Night. Kuu lõbusaim õhtu pakkus parimat meelelahutust ja seksikad saksofonihelid Aarne Otsa esituses lisasid õhtule veelgi särtsu.

See on pidu, kuhu on kõikidele naisterahvastele alati TASUTA sissepääs ja seda kuni hommikuni.

Õhtu tegid veelgi meeleolukamaks ja lisasid energiat parimad klubimuusikahitid ja meeletud R&B helid DJ Petersoni esitluse.

Järgmine kingituste- ja üllatusterohke Buduaar Girls Night juba oktoobrikuu viimasel laupäeval, kuid veel enne seda ootab kõiki maagiline, seksikas ja kaunis Love, Sex & Magic – reedel, 12.09 on laval seksikas show Klubi Teater artistidelt, lisaks üllatab kõiki oma maagiaga mustkunstnik. Laupäeval, 13.09, meeletu hasart ja tükike mängupõrgut otse Klubis Teater, kõiki ootab särav Vegas.

Vaata allpool ka pildigaleriid ja youtube’i videot!