Helja Aas avab Hispaanias oma tantsukooli

Hispaanias Marbellas elav aeroobikatreener Helja Aas, kes on end mõnusasti uuele kodumaale sisse seadnud, plaanib lähiajal avada oma tantsukooli. “Sain lõpuks ruumid, kus trenne tegema hakata”, räägib Helja Buduaarile. Esialgu plaanib Helja nädalavahetusteti trennidega alustada, kui nõudlus on suurem, tuleb ka treeningrühmi juurde. “Kummaline, et siin Hispaanias, kus lapsed on vanematele kõige tähtsamad, pole lastele eriti mingisuguseid treeninguid”, räägib Helja. “Ilmselt see tuleneb vanematest, kes ise midagi suurt teha ei viitsi”.

Hispaanias Marbellas elav aeroobikatreener Helja Aas, kes on end mõnusasti uuele kodumaale sisse seadnud, plaanib avada oma tantsukooli.

“Sain lõpuks ruumid, kus trenne tegema hakata,” räägib Helja Buduaarile. Esialgu plaanib Helja nädalavahetustel trennidega alustada, kui nõudlus on suurem, tuleb ka treeningrühmi juurde. “Kummaline, et siin Hispaanias, kus lapsed on vanematele kõige tähtsamad, pole lastele eriti mingisuguseid treeninguid,” räägib Helja. “Ilmselt see tuleneb vanematest, kes ise midagi suurt teha ei viitsi.” Helja räägib, et otsis Hispaaniasse kolides oma lapsele huviringe ja neid on Marbellas väga vähe. Seda, et treeninggruppe kokku ei saa, Helja ei karda. “Ma tean palju vanemaid, kes on minu poole pöördunud ja huvi tundnud laste tantsutreeningute kohta.”