Reklaam sulgub sekundi pärast

ILMAR TASKA kaksikud said endale harmoonilised nimed

65-aastane filmilavastaja, -produtsent ja -stsenarist Ilmar Taska kinnitas juunikuus Buduaarile, et teda võib peagi taas isaks saamise puhul õnnitleda ning tulemas on lausa kaksikud. Ilmari elukaaslane ja laste ema on 50-aastane kunstnik Hille Karm. 

Kaksikud nägid ilmavalgust augustikuu alguses ning laste sünnist andis Ilmar teada läbi Facebooki postitatud foto. "„Tulnukad saabusid õnnelikult. Ühepäevasele poisile õpetatakse juba klaasist jooma. Tüdruk jälgib huviga. Uued ajad," kirjutas ta südamliku kaadri juurde. 

Tänaseks on lapsevanemad beebidele ka nimed pannud. Et kumbki osapool end tulevikus kehvasti ei tunneks, on nimed ideaalses harmoonias ja koguni võrdse tähtede arvuga. 

„Mõtlesime, et nimed peavad sobima, ei saa nii, et ühel oleks see pikk ning teisel lühike. Nii saigi poisist Leo Peter ja tüdrukust Lea Petra. Pet-algus on ühine ja nii võime neid mõlemaid tulevikus, kui kiire on, kutsuda ühiselt Petsideks,“ sõnas Taska Kroonikale antud intervjuus ning viskas talle omase huumoriga, et pet tähendab inglise keeles lemmiklooma. 

Ilmaril on eelmisest kooselust 44-aastane filmiprodutsendist poeg Kristian Taska.

Loe täispikka intervjuud Kroonikast