INNOVAATILINE PREPARAAT JUUSTE tihendamiseks, juuksekasvu taastamiseks ning juuste väljalangemise peatamiseks

Ajakiri Buduaar

Sisuturundus

Crescina

Revolutsioonilisest Šveitsi päritolu CRESCINA preparaadist räägib trihholoog-spetsialist Natalja Buslova.

Natalja, palun rääkige veidi endast. Miks olete valinud just selle eriala?

Olen iluspetsialist, täpsemalt trihholoog ning töötan selles valdkonnas juba 10 aastat. Mind on alati võlunud juuste ilu, aga tahtsin rohkem teada ka juuste füsioloogiast ja morfoloogiast. Õppisin Moskvas ja Peterburis ning täiendan end siiani, osaledes erinevatel seminaridel ja konverentsidel. Teadus ei seisa paigal, vaid astub kiirel sammul edasi ja nii peame ka meie pidevalt arenema.

Foto: erakogu

Tegelete iga päev inimestega, kel on probleem juuste hõrenemise ja väljalangemisega. Öelge, kas kiilanemist on võimalik vältida?

Loomulikult! Oluline on vaid probleem õigeaegselt tuvastada. Kahjuks ei ole alati võimalik seda kohe märgata, nähakse vaid juuste väljalangemist, kuid hõrenemist pannakse tähele palju hiljem, kuna see protsess kestab kauem. Hõrenemisel toimub juuksefolliikulite hääbumine, juuksekarv muutub aina õhemaks ja lõpuks jääb värvituks, nõrgaks ja hapraks.

Juuste väljalangemine on väga paljude inimeste probleem. Millest see on tingitud?

Tihtipeale on see seotud faktoritega nagu stress, sünnitusjärgne periood, ravimpreparaatide tarvitamise lõpetamine ja dieedid, aga ka rauapuudus.

Kas ja kuidas on Crescinast juuste hõrenemise ja väljalangemise peatamisel abi?

Olen selle toimimises kindel ning seda näitavad ka klientide kasutustulemused ja tagasiside. Tegemist on unikaalse preparaadiga, mis on loodud pikaaegsetele uuringutele tuginedes ning maksimaalsete tulemuste saavutamiseks. Crescina aitab juuste väljalangemise varajase ja ka hilise staadiumi korral, kui välja on langenud juba päris palju juukseid. Toode mõjutab juuste folliikulite tüvirakke ja annab neile tagasi elujõu, soodustab uute juuksekarvade kasvu, muudab õhukesed juuksed tugevamaks ning peatab juuste väljalangemise. Preparaadi aktiivsed koostisosad on kapseldatud, seetõttu on neil pikaajaline mõju. See toimib veel 60 päeva pärast 2–4-kuulise kuuri lõppu. Meeste androgeense alopeetsia või naiste alopeetsia (pärast menopausi) korral tuleb kuuri korrata paar korda aastas. Сrescina eelis on see, et neil toodetel ei ole kõrvalmõjusid ja äratõukeefekti.

Foto: Crescina
Foto: Crescina
Foto: Crescina

Kui kaua peaks Crescina tooteid kasutama, et tulemusi näha?

Igasugune juuksefolliikulite mõjutamine nõuab aega. Kõik sõltub probleemi staadiumist ning konkreetsest olukorrast, kuid arvestama peaks, et minimaalne kuur võiks kesta kaks kuud, maksimaalne neli kuud.

Kas Crescina preparaati võivad naised kasutada ka pärast sünnitust?

Jah, naised võivad seda kasutada nii raseduse ajal kui ka kohe pärast sünnitust. Selleks sobib hästi Crescina Anti-Hair Loss. Läbipaistva sisuga ampullid mõjutavad folliikulit ja pikendavad juukse eluiga, merevaiguvärvi ampullid tugevdavad aga juuksesibulat. Lisaks sobivad Сrescina Anti-Hair Loss (10+10) ampullid ka siis, kui juuksed langevad välja stressist, rauapuudusest, vereringega seotud häiretest, dieedijärgselt, pärast operatsioone jne.

Kui aga naine lihtsalt soovib, et tema juuksed oleksid tihedamad ja ilusamad, kas ka siis võib Crescina tooteid kasutada?

Mina soovitaksin preparaati kõigile naistele, kel on ilusad juuksed või kes soovivad parandada juuste olukorda. Enamik meist ju värvib juukseid ja kasutab fööni, seega halveneb ka juuste kvaliteet, mistõttu tasub kord aastas viia läbi ravikuur preparaadiga Сrescina HFSC (20) 200. Me ju võtame vitamiine, kui tahame juukseid tugevdada, Crescina puhul on aga tegemist vitamiinide ja toitainetega juuksesibulatele. Ampullide aktiivsed koostisosad stimuleerivad keratiini tootmist. Juuksed hakkavad läikima, muutuvad tugevamaks ja kasvavad kiiremini.

Kas Crescina preparaat võib kellelegi olla vastunäidustatud?

On teatud seisundeid, mille korral peaks klient minema esmalt arsti juurde, näiteks kui inimene põeb autoimmuunseid või teisi peanaha haigusi. Muul juhul ei saa selle preparaadiga kedagi kahjustada. Seetõttu ei ole ka mingeid kasutuspiiranguid. Kui aga juuksefolliikulid on täielikult atrofeerunud, siis see preparaat ei toimi. Crescina toimib, kui juuksed langevad välja ja hõrenevad füsioloogilistel, mitte patoloogilistel põhjustel.

Crescinal on müügile tulnud uue põlvkonna Transdermic tooted. Mis teeb need eriliseks?

Tegemist on transdermaalse tehnoloogiaga Crescina toodetega. Tänu madalamale molekulaarmassile võimaldab see tehnoloogia tungida aktiivsetel komponentidel naha kõikidesse kihtidesse. Koostisesse on lisatud ka kolm kasvufaktoritega tugevdajat. Uus tehnoloogia võimaldab saavutada veelgi tõhusamaid tulemusi. Toodetel on kokku kaheksa patenti ja nendele toodetele hetkel Eestis analooge ei ole.

Foto: Crescina
Foto: Crescina
Foto: Crescina

Millised on sinu, kui professionaalse trihholoogi kogemused Crescina toodetega?

Crescina toodetega olen töötanud juba kaks ja pool aastat, ma usaldan tootjat ning näen väga palju positiivseid tulemusi ning mis kõige olulisem – klientide tänulikkust ja siirast rahulolu.

 

Anna Izotova, jumestuskunstnik

Foto: erakogu

,,Juba nädal või kaks pärast ampullide regulaarset kasutamist märkasin peapesu järel juukseid kammides kammi küljes märgatavat vähem juukseid. Pärast neljakuulise kuuri läbimist muutusid juuksed tihedamaks, elastsemaks ja paksemaks ning uusi juukseid on tõesti palju! Soovitan seda vahendit kindlasti, eriti seetõttu, et sellel pole vastunäidustusi. Seega, kui ükski ravim ei aita teil juuste väljalangemisega toime tulla ning iga kammimine muutub tõeliseks stressiks, on need ampullid parim asi, mis teie juustega juhtuda saab!”

Foto: Crescina
Foto: Crescina

Piret Kalda, näitleja

Foto: erakogu

,,Nelja kuu jooksul hellitasin oma peanahka Crescina ampullidega. Tänu sellele pöörasin üldse rohkem tähelepanu oma juuste olukorrale. Ampulle oli väga lihtne kasutada. Eriti positiivne oli see, et juuksed ei jäänud sellest „õliseks“. Mõne aja möödudes sain aru, et midagi seal peanahas toimub, sest tekkis tahtmine juukseid tihemini harjata. Nüüd võin juba näha, kuidas on tekkinud palju uusi nn „beebijuukseid”!”

Foto: Crescina
Foto: Crescina

Meelis Krik, jumestuskunstnik

Foto: erakogu

,,Tänaseks võin öelda, et Crescina ampullide kasutamise tulemusena on taastunud minu teismeea juuksepiir, samuti on taastumas otsmiku taganev juuksepiir. Mu juuksed on muutnud olulisest tugevamaks ja kohevamaks. Professionaalina võin julgelt ja südamest ka teistele soovitada!”

Foto: Crescina
Foto: Crescina

Keidy Kulbas, MyFitness rühmatreeningute treener

Foto: erakogu

,,Tegin Crescina ampullide kuuri läbi teise raseduse viimastel nädalatel ja tulemus oli super! Kuna laste vahe on väike, siis andis mu organism seekord väga selgelt märku, et on väsinud – oli probleeme nii naha kui juustega. Tundsin kerget stressi, sest pärast sünnitust langeb niikuinii juukseid välja, aga see, et juba raseduse ajal on juuksed üsna elutu olemisega, muserdas päris palju. Sünnitusest on möödas viis kuud – juuste väljalangemisest pole aga mingeid märke ning need on paksemad ja kohevamad kui kunagi varem. Ei saa märkimata jätta ka päris uute n-ö „beebijuuste“ teket. Plaanin kindlasti sama kuuri uuesti läbi teha ja soovitan seda ka kõigile teistele, kes tunnevad, et nende juustel napib elujõudu, volüümi või kasvõi lihtsalt pikkust.”

Foto: Crescina
Foto: Crescina

 

www.labo.ee

Facebook – Crescina Eesti

Instagram – crescina_eesti