ISAC ELLIOT tuleb 5. detsembril Eestisse!

ISAC ELLIOT tuleb 5. detsembril Eestisse!

Isac Elliot tuleb 5. detsembril Eestisse, et kohtuda Coca-Cola Plazas fännidega. Üritusel esitab Isac live‘is oma uut singlit “No One Else” ja ühtlasi jagab ka autogramme.

Soomest pärit popstaar Isac Elliot on veetnud enamuse käesolevast aastast Ameerikas, LA-s, töötades uue loomingu kallal. Isaci 27. novembril ilmuv uus singel „No One Else“ on teismelise artisti jaoks midagi uut. Laulja sõnul on tegemist kõige ausama ja haavatavama looga tema senises loomingus. Loo esmaesitlus toimub juba 26. novembril raadiojaamades Sky Plus ja Sky Radio. Järgmisel päeval on lugu kättesaadav kõigile.

Need, kes soovivad uut singlit „No One Else“ live-esituses kuulda ja staarilt ka autogrammi võtta, saavad osaleda Coca-Cola Plaza loosis, et võita pilet Isac Ellioti fänniüritusele #IsacElliotCocaColaPlazas. Loosis osalemiseks on vaja teha Isac Elliotile tervituspilt ja postitada see sotsiaalmeediakanalisse (Facebook, Twitter või Instagram), kasutades kindlasti hashtagi #IsacElliotCocaColaPlazas. Link koos oma korrektsete andmetega tuleb lisada Coca-Cola Plaza kodulehel olevasse ankeeti, mille leiad siit: http://www.forumcinemas.ee/isac_elliotPS! Pileteid üritusele osta ei saa!

Soome üks andekamaid ja paljulubavamaid poptähti Isac Elliot on juba kaks albumit välja andnud: Wake Up World (2013) ja Follow Me (2014). Isac on ainus Soome artist, kes on võitnud MTV “Parim Soome Artist” auhinna kahel järjestikusel korral. Ta on olnud kahel korral Billboardi edetabelis (Emerging Artists #1, Next Big Sound #11). Isac tegi Soome filmiajalugu oma dokumentaalfilmiga “Dream Big: The Movie”. Lisaks on ta olnud Piilupart Donaldi koomiksi kaanel nii Soomes kui Norras, omades ka päris oma tegelaskuju.

Isaci sotsiaalmeedia fännibaas on meeletu – üle 400 000 järgija Instagramis, 141 000 Facbookis, 115 000 VEVOs, 77 000 Twitteris, 41 miljonit kuulamist Spotifys ja 25 miljonit vaatamist YouTub’is.

Instagram:https://instagram.com/isacelliot/

Facebook: https://www.facebook.com/IsacElliot

Twitter: https://twitter.com/isacelliot

Head loosiõnne!