Järgmised oksjonid avatud! Iris Janvieri kleidid ja Crocs jalatsid

Järgmised oksjonid avatud! Iris Janvieri kleidid ja Crocs jalatsid

Laupäeval, 11. mai hommikul saavad alguse uued oksjonid, mille tulu annetatakse heategevuseks. Nimelt Eesti Vähiliidule rinnavähi ennetus- ja teavitustööks ning mammograafiabussi sõidushoidmiseks. Oksjonid toimuvad Evian®-i ja Buduaari eestvedamisel ning Buduaari partnerite toetusel. Järgmised oma toodete annetajad on Iris Janvieri ja Crocs.

Evian®-i heategevusoksjonite hulka lisandusid uued suurepärased pakkumised, mille tulu annetatakse heategevuseks. Nimelt Eesti Vähiliidule rinnavähi ennetus- ja teavitustööks ning mammograafiabussi sõidushoidmiseks. Oksjonid toimuvad Evian®-i ja Buduaari eestvedamisel ning Buduaari partnerite toetusel. Järgmised oma toodete annetajad on Iris Janvieri ja Crocs.

Iris Janvier on Eesti kaubamärk, mille kleidid on suunatud kiire elutempoga naistele, kes soovivad kõrgkvaliteetsetest materjalidest ja moodsate lõigetega rõivaid, sealjuures rahakotti liigselt koormamata. Kasutatakse first line moemajade kangaid nagu Balenciaga, Dolce&Gabbana. Iris Janvieri rõivad on mitmekülgselt kantavad, sobides šikilt nii kontorisse kui ka õhtusele kokteilipeole. Lihtsad lõiked lubavad Sul kanda originaalseid ja suursuguseid aksessuaare, muutes minimalistliku lahendusega kleidi hetkega glamuursemaks.

Oksjonile tulevad:
Iris Janvieri emerald/mint wraparound dress – villane trikotaaž; 89 €; suurus 34-36
Iris Janvieri one shoulder cocktail dress – kõrgkvaliteetne kostüümiriie; 89 €; suurus 36-38

Pildid leiad allolevast galeriist ning oma hinda saad pakkuda SIIT.

Juba rohkem kui kümme aastat on harjumuspäraste jalanõude maailmaturul figureerinud rõõmsavärvilised, plastmassitaolisest vahtkummist valmistatud jalanõud – Crocsid. Crocsi edu saladus peitub unikaalses patenteeritud materjalis Croslite, mille omadused on kandjate seas kõrgelt hinnatud. Croslite on äärmiselt kerge ja vastupidav ning soojeneb ja pehmeneb vastavalt kehasoojusele, vormudes kandja jala järgi.
See omadus muudab Crocsid olenemata jalatüübist mugavaks ja jalale kasulikuks. Tänu oma suletud rakkudest kooslusele tõrjub materjal mikroobe ja jalaseent ning neutraliseerib ebameeldivat higilõhna. Kuna Croslite on vetruv, siis summutab ta kõndimisel tekkiva põrutuse, säästes liigeseid ja vähendades lihasväsimust.

Oksjonile tulevad kolm esimest Crocs jalatsipaari. Hinnavahemikus 34.90 € kuni 69.90 €

Pildid leiad allolevast galeriist ning oma hinda saad pakkuda SIIT.

Evian®-i toetuspanus on seotud ka eritootega, mis on alates maikuust müügile saabunud. Sellise nn duopaki müügist kogu teenitud kasum annetatakse Vähiliidu toetuseks.
Pakis on:
*kaks 0,5 liitri puhta evian® mineraalveega täidetud pudelit,
*põhjalik infovoldik
*roosa rinnalint, mis sümboliseerib lootust

Need, kes evian®-i veepudelil oleva lipsukese endale rinda kinnitavad ja seda maikuu jooksul kannavad, näitavad sellega välja, et hoolivad endast, oma lähedastest ja nendest, kes põevad rinnavähki.