Jessica Simpson on kõrvuni armunud

Jessica Simpson on hakanud unustama oma lõõhkiläinud suhteid
ning teda on näha aina tihedamini uute meeste seltskonnas. 27-aastane
California kaunitar viskab nimelt silma Ameerika jalgpallurile Tony Romole. 1980 aastal sündinud samuti 27-aastast Tony ja Jessicat on viimasel ajal tihti koos nähtud.

Jessica Simpson on hakanud unustama oma lõhkiläinud suhtet Nick Lachey´ga ning teda on näha aina tihedamini uute meeste seltskonnas. Juba novembri keskelt viskab 27-aastane California kaunitar silma Ameerika jalgpallurile, Dallas Cowboy staarile Tony Romole. 1980 aastal sündinud samuti 27-aastast Tony ja Jessicat on viimasel ajal pidevalt koos nähtud.

US Weekly kirjutab, et paar on isegi avalikes kohtades nii silmnähtavalt armunud ja käituvad justkui oleksid kodus. Üks pealtnägija ütles: "Nad istusid üksteise süles. See, mis seal toimus oli natuke liig avaliku koha jaoks," samuti et nad aina kallistasid ning ei märganud mitte kedagi ega mitte midagi enda ümber. Viimati pidutsesid nad Hollywoodi Roosevelt hotellis ning sõbra CaCee Cobb´i 30. sünnipäeval Teddy´s. Kuulujuttude kohaselt oli sünnipäeval 12 inimest ning arve maksis lõpus just nimelt Tony, kes sõlmis hiljuti 67.5 millioni dollarilise lepingu Cowboyga.

Tony Romo´st näed pilte SIIT

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/