JULGE PEALEHAKKAMINE röövib Katrin Lusti paljaks!?

Isegi pisut enam kui aasta aega tagasi lahvatas Eesti meedias jahmatav kupeldamisskandaal, mille keskmes oli eksmiss Laura Kõrgemäe ning ärimees Iraj Zand. Skandaali avalikkuse ette toonud Katrin Lust peab nüüd aga härra Zandiga kohtu vahet käima ning nagu ta ise ütleb, siis ei lõpeta Zand enne kui Lust on kodutu ja tänaval. 

Katrin, kes on alati julge pealehakkamisega olnud, tegi täna antud teemal oma Facebooki lehele ka postituse, kus ta kirjutab, et kui tema vanaemalt võeti sõja ajal ära talu ja mees ning ta suutis ikka kolm last üles kasvatada, siis peab tema tänasel päeval ka kuidagi hakkama saama.

Härra Zand tahab Lusti täiesti paljaks teha, selgub naise Facebooki postitusest. “Et nüüd te siis teate, et seda tööd tehes vastutan ma kõige eest oma isikliku varaga ja nagu härra Zand on öelnud, ei lõpeta ta enne kui olen kodutu ja tänaval. Alguses oli see kõik hirmutav, aga siis mõtlesin selle asja enda jaoks lahti. Jah ühelt poolt võib hakata kartma ja teha saba jalge vahel muud tööd, aga teisalt on elu ükskord elamiseks.

Ma olen loodud selliseks nagu ma olen ja ma pean suutma minna igal õhtul magama puhta südametunnistusega ja vaatama elule ühel päeval tagasi – et jah ma tegin kõik, mida oskasin, et inimesi aidata ja oma riiki ja ühiskonda paremaks muuta.

Ja kui tulebki kodutu elu, siis sõbrad ma saan hakkama. Kui sõja ajal võeti vanaemalt ära talu ja mees, kasvatas ta kolm last kellegi võõra aidas, millest ta kodu voolis, üles. Vanaema tehti kulakuks ja ta põgenes Siberi eest ja mina ei saa nüüd hakkama. Aitäh kõigile, kes te olete hommikul juba toetuskirju läbi Facebooki saatnud. Armastan oma vaatajat sama palju, kui teie mind.”