Katrin Väli otsib parimat cheerleaderit

Laupäeval korraldab tuntud aeroobikaneiu Katrin Väli, SportAct messi raames, FITSTAR 2009 ja Eesti parima Cheerleader 2009 valimisi.

Laupäeval korraldab tuntud aeroobikaneiu Katrin Väli, SportAct messi raames, FITSTAR 2009 ja Eesti parima Cheerleaderi valimisi.

“FITSTAR-id, kus on finaali valitud 12 tüdrkut, peavad esitama individuaalse kava kestvusega 90 sekundit ning osalema Better Bodies spordirõivaste moedemonstratsioonis – lihtsa tantsukavaga, Merka ja Jamesi laulu Secret järgi,” seletab Katrin.

Võistlusel valitakse kõige isikupärasem, säravam ning sportlikum neiu uue spordijoogi FitStar reklaamnäoks. Vaheesinejaks Harem, kes näitab Body Action imekaunist spordiriiete kollektsiooni.

“Soovitan kõigile tulla spordimessile Pirita messikeskusesse. Tegemist on vahva kogupere üritusega, kus õhtujuhuks Ott Kiivikas, kes viib lastega läbi erinevaid võistlusmänge. Lapsevanemad saavad end proovile panna nii käesurumises, sangpommi tõstmises, kui ka rippumise võistlusel.

Toimub heategevuslik oksjon olümpiavõitjatega koolisporditoetuseks.

Cheerleaderid, kes veel viimasel hetkel otsustavad võistlema tulla, siis kohapeal saab registreerida kella 12.00 alates.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja