Katy Perry ilunipp teeb sinu elu mugavaks

Katy Perry ilunipp teeb sinu elu mugavaks

Lauljatar Katy Perry (30) kannab laval esinedes alati täismeiki ning ka tema juuste sättimiseks kulub meeletutes kogustes juuksehooldusvahendeid, seega tavaelus üritab ta piirduda minimaalse meigiarsenaliga!  Õhtul enne magama minekut meigi maha võtmine on Katy jaoks iseenesest mõistetav ja see pole mingi uudis – kõik naised teavad, et meigiga magama minek nahale head ei tee.

Lauljatar Katy Perry (30) kannab laval esinedes alati täismeiki ning ka tema juuste sättimiseks kulub meeletutes kogustes juuksehooldusvahendeid, seega tavaelus üritab ta piirduda minimaalse meigiarsenaliga!

Meigi mahavõtmine õhtul enne magamaminekut on Katy jaoks iseenesestmõistetav ja see pole mingi uudis – kõik naised teavad, et meigiga magamaminek nahale head ei tee.

Kuid kas Katy’l on mõni põnev ilunipp, mida tasuks isegi proovida? Ajakirjale Elle antud intervjuus rääkis ta, et kõige efektsema tulemuse saab, kui kasutada huulepulka ka põskedel ning silmalaugudel. Oluline on kasutada kvaliteetset huulepulka ning see võiks olla pigem kreemja tekstuuriga. Katy kasutab nii oranžikaid kui ka roosakaid toone, mis sobivad tema naha loomuliku tooniga. Tulemuseks on loomulik ja särav jume! 

Seega piisab sellest, kui sul on üks kvaliteetne huulepulk, mis sobib sinu nahatooniga, ja ripsmetušš! Huulepulgaga saab värvida huuled, jumestada põsed ning lisada läiget silmalaugudele.

Tasub proovida!

Allikas: elle.com