KUULSUSTEST EKSID eksid, kes on siiani sõbrad

Suhte lõppemine ja lahkuminek ei pea tingimata tähendama teineteise vältimist ja vihkamist. Sõprus ekspartnerite vahel on võimalik, kui mõlemad seda tõeliselt soovivad. Nii on ka kuulsustega, kes peavad ühiseid lapsi jagama või soovivad siiski teineteise eludes osaleda. 

Kendall Jenner ja Harry Styles

Täielik secret! Kendall ja Harry hoidsid oma suhet maailma eest suures saladuses. Alguses ei teadnud mitte keegi, et nad olid ametlikult suhtes ning isegi mitte seda, millal nad lahku läksid. Igatahes tabati nad esmakordselt 2017. aastal, kui nad jahil suudlesid. Sellest ajast peale on allikad öelnud, et Kendall Ja Harry on tabatud mitmel korral L.A-st. One Directioni lauljat on kutsutud pärast lahkuminekut ka Kendalli sünnipäevale! 

Kourtney Kardashian ja Scott Disick 

Kourtney ja Scott on jaganud teineteisega oma elu juba üle kümne aasta, neil on kolm ühist last ning nad töötavad koos tõsieluseriaalis „Keeping Up With the Kardashians“. Võib kindlalt väita, et nad on teineteise osas väga sõbralikud. Nad käivad siiani koos ühistel puhkusreisidel, riietuvad Halloweeni puhul sarnaselt ning tähistavad oma laste sünnipäevi koos! Ka võib neid näha teineteise sotsiaalmeedia kontodel. 

Demi Lovato ja Joe Jonas

Demi ja Joe on nagu õde ja vend! Nad käivad koos väljas, toetavad teineteist ning neid võib näha teineteise sotsiaalmeedia kontodel! Joe on tunnistanud, et ta aktsepteerib Demi praegust poiss-sõpra, mis on hämmastav. Imelist duot on nähtud koos Oscari peol. 

Emma Stone ja Andrew Garfield

Pärast lahkuminekut on Emma ja Andrew väga palju avalikkuse ees sõna võtnud, kui palju nad teineteist armastavad ja kui suur respect neil teise vastu on. Andrew on rääkinud Emmast mitmetes intervjuudes ja see on päriselt kõige armsam asi üldse! 

Rihanna ja Drake

Pärast seda, kui Drake 2016. aastal MTV muusikavideote auhindade jagamistel Rihanna vastu oma armastust avaldas, levisid kuumad kõlakad, et nad on ametlikult koos. Ilmselt olid nad selleks ajaks juba kuid paar olnud. Pärast seda läksid asjad ent allamäge ja nad otsustasid lahku minna. Drake andis oma sünnipäevasoovi RiRile üle kontserdi ajal, mis tõestab, et nad on olenemata lahkuminekust siiani parimad sõbrad. 

Mariah Carey ja Nick Cannon 

Mariah ja Nick läksid juba mõni aeg tagasi lahku, kuid jagavad kaht last ja osalevad üksteise eludes. Nad veedavad Halloweeni koos ning käivad laste pärast koos isegi reisidel! Kuid see pole veel kõik – Nick saatis Mariah’ile avalikult häid soove, kui avalikustati, et naine on kihlatud James Packeriga. Sama on teinud Mariah, kui avalikustati, et Nick saab oma eksnaisega teise lapse. 

Ellie Goulding ja Dougie Poynter

Tundub, et need kaks on käinud terve igaviku kokku ja lahku, kuid üks asi on kindel: nad armastavad teineteise seltskonda. Neid on nähtud koos mitmetel kordadel ja Dougie on avaldanud, et armastab Elliet omal moel endiselt. Hiljuti nähti neid GQ after-party’lt koos lahkumas. 

Kylie Jenner ja Jaden Smith

Kylie ja Jadeni suhet võime kutsuda kutsikaarmastuseks. Nad oli superarmsad koos, kuid siiski olid nad toona väga noored ja kasvasid lahku. Nüüd on nad uutes suhetes, kuid siiski võib neid näha LA-s koos hängimas. Neil on mitmeid ühiseid sõpru, mis muudab koosolemise eriti lihtsaks. Jaden osales ka Kim Kardashiani ja Kanye Westi San Francisco kihlumispeol, mis tähendab vaid seda, et ta on endiselt üks osa perest. 

Taylor Swift ja Joe Jonas

Taylor ja Jonas ei pruugi teineteisele iga päev sõnumeid saata, kuid neil on väga hea suhe! Samal ajal kui Joe käis deitimas Taylori parima sõbranna Gigi Hadidiga, nähti tüdrukuid rivaalitsemata koos aega veetmas.

 

Artikkel ilmus Buduaar Teenis nr 28.