Kuum kuumakääri-lõikus

Kuum kuumakääri-lõikus

Kindlasti on kõik kuulnud juukselõikusest, mida tehakse kuumade kääridega. Paljud on protserduurile truuks jäänud ja soovitavad seda teistelegi. Miks kuumakääri lõikus on nii hea ja populaarne?

Kindlasti on kõik kuulnud juukselõikusest, mida tehakse kuumade kääridega. Paljud on protserduurile truuks jäänud ja soovitavad seda teistelegi. Miks kuumakäärilõikus on nii hea ja populaarne?

Kuumade kääride eriline efekt seisneb selles, et nendega lõikamisel “sulatatakse” kinni kõik lõhenevad juukseotsad. Tegelikult sinu juuksed kuumakäärilõikusel kasutatava temperatuuri juures siiski ei sula – pole põhjust muretsemiseks. Juukseotsad lihtsalt sulguvad kuumuse tõttu hetkega. See muudabki sinu juuksed kaunimaks ja tervemaks. Samuti aitab kuumakääri lõikus täituda juustel niiskusega ning see on sinu kiharatele hea. Seepärast on kuumakääri lõikus eriti kasulik neile, kes soovivaid juukseid pikemaks kasvatada, või neile, kes on hädas lõhenevate juukseotstega. Kuumaga suletud juukseotste kaudu ei pääse juukse sisse ka kahjulikud mürgid keskkonnast. Samal põhjusel ei saa juukseid kahjustada ka hapnik. Kui oled mõelnud, kuidas saada endale eriti läikivaid ja pikki juukseid nagu filmistaaridel, siis proovi kindlasti kuumakäärilõikust.

Mine sinagi ja lase oma juukseid kuumade kääridega lõigata ilusalalongis Abigail!