La Toya Jackson on sensitiiv?

La Toya Jackson on sensitiiv?

Michael Jacksoni õde La Toya Jackson väidab, et suhteb oma kadunud vennakesega, vahendab Kroonika. Popikuninga Michael Jacksoni õde La Toya üritab meeleheitlikult oma vennaga sarnaneda ning näidata, et nad olid ikka väga lähedased. Vähe sellest, et ta puuderdab ennast valgemaks, on ta endale lasknud ka samasuguse veidra ja peenikese nina lõigata, nagu oli ta vennal. Nüüd räägib naine, et Michael saadab  talle hauatagusest elust märguandeid.
 

Michael Jacksoni õde La Toya Jackson väidab, et suhteb oma kadunud vennakesega, vahendab Kroonika.

Popikuninga Michael Jacksoni õde La Toya üritab meeleheitlikult oma vennaga sarnaneda ning näidata, et nad olid ikka väga lähedased. Vähe sellest, et ta puuderdab ennast valgemaks, on ta endale lasknud ka samasuguse veidra ja peenikese nina lõigata, nagu oli ta vennal. Nüüd räägib naine, et Michael saadab  talle hauatagusest elust märguandeid.

“Kui ma tema majja lähen, siis ütlen: “Tere Michael, kuidas elad?” Ja tuled hakkavad vilkuma. Ma tunnen tema Tom Fordi parfüümi lõhna ning olen isegi seda tundnud, kuidas ta minust möödub. See on fantastiline tunne ning ütlen talle, et armastan teda väga ning palun, et ta end mulle veel näitaks. Ja siis hakkavad tuled jälle vilkuma – sellega ta näitab, et ta on siin. Olen seda kõike mitu korda kogenud. Ükski teine perekonnaliige pole seda kogenud. Ainult mina,” uhkustab naine ning räägib, kuidas Michael talle nimesid pähe paneb ning aitab tal mõrvamüsteeriumit lahendada. 

Kas tõesti on La Toyal sensitiivsed võimed või on see järjekordne trikk, kuidas raha sisse pumbata ning oma ego upitada? Eks seda näitab juba aeg… 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja