Luksuslik SPA taastus juustele!

Luksuslik SPA taastus juustele!

Et säilitada või taastada juuste kaunis välimus ning tervis, on kasulik neid aeg-ajalt hellitada süvahooldusprotseduuriga. 
Goldwell`i Inner Effect  sarjas on spetsiaalselt värvitud juustele mõeldud juukseravi ja hooldustooted. Süvahooldava, juuksurisalongis pakutava SPA teenuse käigus  täidetakse juuksekarva kahjustatud  osad  juukse oma ainele lähedaste lipiidide ja proteiinidega. Nagu sarja nimigi ütleb, toimub ravimine seesmistest kihtidest kuni pealmiseni. Tulemuseks on  tõeliselt terved ja läikivad juuksed.

Et säilitada või taastada juuste kaunis välimus ning tervis, on kasulik neid aeg-ajalt hellitada süvahooldusprotseduuriga. 
Goldwell`i Inner Effect  sarjas on  spetsiaalselt värvitud juustele mõeldud juukseravi ja hooldustooted. Süvahooldava, juuksurisalongis pakutava SPA teenuse käigus  täidetakse juuksekarva kahjustatud  osad  juukse oma ainele lähedaste lipiidide ja proteiinidega. Nagu sarja nimigi ütleb, toimub ravimine seesmistest kihtidest kuni pealmiseni. Tulemuseks on  tõeliselt terved ja läikivad juuksed.

Loe lähemalt Inner Effekti kohta SIIT

Et salongis saavutatud efekt säiliks kauem, tuleb juuste hooldamist jätkata ka kodus.

Inner Effect tooted jagunevad:

REPOWER & COLOR LIVE. Elustab õhukesi ja kahjustatud juukseid seestpoolt. Annab kohevust, tugevust ning struktuuri koos aktiivse värvikaitsega.

RESOFT & COLOR LIVE. Hellitab ja toidab kuivi ning karedaid juukseid. Taastab seespidiselt juuksestruktuuri. Lisaks aktiivsele värvikaitsele niisutab ja annab intensiivse läike.

REGULATE. Tasakaalustab peanahka, eemaldab kõõma, sügelus- ning kipitustunde. Aktiviseerib  juuksekasvu ning hoiab ära enneaegse juuste väljalangemise.

VIHJE! Juuksepikendusi on kõige parem hooldada Resoft toodetega.

Goldwelli Inner Effect  SPA hooldust saad küsida oma juuksurilt.

Info Goldwelli salongide kohta leiad SIIT

Tooted koduseks hoolduseks leiad SIIT

Goldwell`i tooted on saadaval: Juuksurisalongides, Tallinna, Tartu ja Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis,  I.L.U. kauplustes, TradeHouse`s, Hairmail kaupluses, internetipoes: www.mylook.ee

www.goldwell.ee