Reklaam sulgub sekundi pärast

MAINEKAS EESTI MOBIILIFIRMA pakub kurjategijatele võimalust kahtlast äri ajada?

Täna pöördus Buduaari poole Bturu müüja, kelle postkasti oli laekunud uudiskiri tuntud Eesti mobiilifirmalt, mis ta väga murelikuks tegi ja kulme kergitama pani. 

Nimelt olid mõned müüjad saanud Tele2-lt uudiskirja, kus muuhulgas oli sees ka link artiklile "6 põhjust, miks sa vajad Dual SIMi." Dual SIM tähendab seda, et ühe telefoniga saab kasutada kaht erinevat SIM-kaarti. 

Kui esimese punktina oli välja toodud töö- ja eraelu lahus hoidmine, siis artikli teine punkt pani nii mõnegi kulme kergitama. Seal seisis, et Dual SIM-i peaksid endale soetama siis, kui soovid ajada kahtlast äri. Kuna Buduaari populaarsel Bturul saab iga nädal mõni ostja petta, siis selline promo annab hea idee veel rohkem pettusega tegeleda. Samasugune kiri saadeti ka venekeelsetele klientidele. 

"Kuidas üldse saab üks ametlik ja tuntud firma sellist asja välja pakkuda? See on sama hea, kui köögitarvete pood soovitaks tulla nuga ostma, millega saab kedagi tappa," oli kasutaja šokeeritud ning saatis oma kirja soovitusega, et Bturg ei peaks lubama müüjatel selle firma telefoninumbriga kontot luua.

Nüüdseks on Tele2 juba ka ise oma viga märganud ning selle reklaamteksti parandanud. Nüüd soovitatakse Dual SIM-i kahtlase äri asemel legaalse, aga privaatse äri ajamiseks. 

Esialgne sisu oli järgmine: