MARGUS VAHER: “Nii mehed kui naised otsivad armastust, seks on lihtsalt aseaine.”

Maheda häälega lauljale Margus Vaherile meeldib tihtipeale suhteteemadel sõna võtta. Lisaks laulmisele peab mees ka avameelseid vestlusõhtuid, kus käsitletakse naiste ja meeste mõttemaailma. Esitasime Margusele mõned tuntud laused naiste kohta ning palusime tal neid lähemalt kommenteerida. 

Naine soovib enda kõrval edukat meest näha

Edukas mees on minu nägemuse järgi eelkõige õnnelik mees – ta eneseteostus on maksimumi lähedal ning tema sisemine küpsus ja intelligents peegelduvad ka välises materiaalses elus ja edus. Milline naine ei sooviks enda kõrvale sellist meest? 

Naine võrdleb ennast alati teiste naistega

Enda võrdlemine teistega on alati seotud ego, sisemise ebakindluse ning tundega, et ma pole piisav. See lakkab hetkel, kui inimene tunnetab nii sügavale enda sisse, et hakkab end lõpuks tõeliselt armastama.  

Sellest hetkest alates inimene aktsepteerib end täielikult ning enda võrdlemine teistega tundub lihtsalt nonsenss. Kui inimene mõistab sisemiselt, et originaal olla on kordades ägedam kui koopia, siis sellest hetkest alates on elu lill.

Naistele peab alati komplimente tegema, isegi siis, kui see kompliment tõele ei vasta 

Komplimenti on mõtet alati teha ainult siis, kui see on siiras ja tuleb südame tasandilt. Siis see ka puudutab. Muul juhul on see vaid manipulatsioon enda tahtmise saavutamiseks. Meis kõigis on midagi kordumatut ja ilusat – see tuleb vaid üles leida. Siis on komplimendi tegemine loomulik ja vahetu.

Naised otsivad armastust, mehed seksi

Nii naises kui mehes on olemas nii nais- kui ka meesenergia. Mõlemad otsivad armastust, seks on lihtsalt aseaine. Paljud arvavad, et armastus on emotsioon või tunne. Mina nõustun Doris Karevaga, kes on oma võrratus poeesias öelnud nii: “Ma arvasin, et armastus on tunne; nüüd tean, et tegu — viibimise viis”.

Kõik naised armastavad šopata ja teevad imehästi süüa

Seda väidet kinnitada on nagu öelda, et iga lind taevalaotuses oskab laulda. Aga vares pole laululind.

 

Margust saab aprillis live‘is näha ka ülipopulaarsetel vestlusõhtutel “Mida mehed tahavad?”. Vaata lisainfot siit