Miks on Buduaari suvemodell 2020 Anźela oma treeninguteks valinud just MyFitness klubi?

Anźela Semjonova

Buduaar

Buduaari Suvemodell 2020 tiitli sai imeilus Anźela, kes hoolitseb oma keha ja hinge eest teadlikult treenides. Tema lemmikklubiks on MyFitness Viljandi spordiklubi.

MyFitness pani õla alla Anźela treeningutele, aidates tal saavutada läbi teadliku tegutsemise maksimaalne tulemus. Ta treenib peamiselt jõusaalis – Anźela on tõeline trenniguru ning veedab jõusaalis iga päev vähemalt 2 tundi. Ta ise kirjutab oma suurest kirest nii:

“Alustasin jõusaalis treenimisega aasta tagasi. Alustasin rühmatreeningutega, aga mida aeg edasi, seda enam sain aru, et soovin ise hakata jõusaalis käima. Eesmärgiks oli veidi kaalu langetada ja naiselikku figuuri säilitada. Treenin väikeste raskustega ja minu kava näeb välja nii: esmaspäeviti treenin ma tavaliselt jalgu, tuharat ja kõhtu ning teisipäeviti selga, käsi ja kõhtu. Ja nii terve nädal üle ühe päeva. Tänu iga kuu muutuvale töögraafikule ei saa ma täpselt puhkepäeva panna ning teen puhkepäeva siis, kui pean varakult tööle minema ja proovin iga nädal teha ühe või kaks trennivaba päeva.”

 

Myfitness Eesti toetab Anźela treeninguid MyFitness Viljandi klubis ning Anźela on selle võimaluse eest ääretult tänulik. “Olen väga õnnelik, et saan oma lemmikus klubis treenimist jätkata – seal on tõesti olemas kõik võimalused, et oma keha eest maksimaalselt hoolt kanda” kiidab Anźela oma koduklubi.

 

Foto: Anźela Semjonova