Millest kõnelevad sinu seksfantaasiad?

12 kommentaari
Millest kõnelevad sinu seksfantaasiad?

Erootilised fantaasiad ei pruugi olla tühised. Teadlaste sõnul räägivad seksfantaasiad inimese kohta nii mõndagi ja nende elluviimine võib olla lahenduseks paljudele hingehädadele. Eksperdid kinnitavad, et fantaasiad annavad aimu meie alateadvuses pesitsevatest salamõtetest ja hirmudest.  

Erootilised fantaasiad ei pruugi olla tühised. Teadlaste sõnul räägivad seksfantaasiad inimese kohta nii mõndagi ja nende elluviimine võib olla lahenduseks paljudele hingehädadele. Eksperdid kinnitavad, et fantaasiad annavad aimu meie alateadvuses pesitsevatest salamõtetest ja hirmudest.

1. Sa domineerid tema üle

Ilmselt sa soovid, et kontroll oleks sinu käes. Tänapäeva kiires maailmas, kus pidevalt oled sunnitud teiste käsklusi kuulama, on loomulik, et soovid kordki ise kedagi käsutada ja veel naudingu eesmärgil.

Selle fantaasia puhul on hea see, et saad sellest vabalt oma partnerile rääkida. Sest pea kõikide meeste salaunelmaks on domineeriv naine voodis. “Meestele meeldib olla alluva rollis, sest see vabastab nad olukorra kontrollimise kohustusest,” ütleb Nancy Friday, seksfantaasiate analüüsija. Mees armastab mõelda, et saab sinule kui võimukale naisele pakkuda ihaldatud orgasmi.

2. Kasuta mind ära!

On tavaline, et fantaasiad on sünged ja isegi ohtlikud ja see ei ole halb, kui need sisaldavad detaile, mis sinu reaalses voodielus mitte mingil tingimusel kõne alla ei tule. See ei tähenda, et sa soovid päriselt kogeda alandust, valu või hirmu – see on fantaasia, mille võim peitub selles, et just sinul on kontroll toimuva üle. Sinu ettekujutlus lubab sul lihtsalt veel vabamalt seksi nautida.

Sa unistad sellest, kuidas suur ja tugev mees sind ära kasutab. Selle fantaasia puhul tuleb silmas pidada, et see ei tähenda seda, et naine tõesti vägistamisest unistaks! Kui sa siiski tunned vastupandamatut soovi seda fantaasiat ellu rakendada, peaksid 100% oma partnerit usaldama, et temalt karmimat kohtlemist paluda. Kui aga unistad tõeliselt karmidest voodimängudest, võib see olla märk seksiga seotud lahendamata probleemidest.

3. Strangers in the night ehk võõras mees

Paljud naised unistavad seksist võhivõõra mehega, sest just nii julgevad nad oma vajadustele keskenduda ja neid väljendada. “Oma mehega on see raskendatud, kuna naised on loomult naudingupakkujad ja näevad suurt vaeva, et oma partnerit rahuldada, jättes nii oma soovid tahaplaanile,” ütleb seksuloog Logan Levikoff.

Seda fantaasiat saad rakendada ka pärisellu. Ütle oma kallimale, et soovid proovida midagi uut. “Paneme riidesse ja saame esmakordselt kokku!” Seksiguru Pam Spurr soovitab seda fantaasiat vürtsitada veelgi – lisades uued riided, parukad, võõra lõhnaõli, ühesõnaga kõik, mis erineb igapäevasest. Kindlasti planeeri seda ette! Pane kinni tuba motellis või hotellis, kuhu saabute eraldi, et siis hiljem juba koos uhiuues näidendis peaosi mängida.

4. Voodirõõmud kolmekesi

Peaaegu kõik mehed fantaseerivad või on fantaseerinud seksist kahe naisega. Samamoodi unistavad sellest ka naised. See näitab seda, et sa soovid kogeda midagi uut. “Paljud naised erutuvad mõttest teise naise keha tundma õppida ning kui selle tunnistajaks on mees, saab sellest vähem hirmutav, ent väga erootiline kogemus kõigi jaoks,” ütleb Sadie.

Kuidas sellest partnerile teada anda? Maini talle, et nägid erootlist unenägu, kus mängus oli ka keegi kolmas. Seejärel vaata, kuidas ta reageerib. Kui talle tundub see meeldivat, lisa vürtsikaid detaile veelgi!

5. Seks avalikus kohas

Hirm selle ees, et keegi võib teie intiimset askeldamist pealt näha, on see, mis selle fantaasia puhul teid käima tõmbab. Räägi oma kallimale, kui väga vahelejäämisoht sind erutab. Kui tundub, et ka temale võiks see huvi pakkuda, siis tehke seda esialgu kodus. Näiteks katke tänavapoolsed aknad õhukese pitskardinaga või koguni klaaskleebisega, mille abil teie näete välja, kuid teised sisse ei näe. Kui olete otsustanud asja juba suurelt käsile võtta ja oma tegevusega lausa tänavale kolida, siis pidage meeles, et vahelejäämisega võib kaasneda trahv või lausa kinnipidamine.

 

Allikas:B. Kahr ” Sex and the psyche”; Cosmopolitan; internet

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid