Nädalavahetuseks Soome!

Mis võiks naisi rohkem rõõmustada kui natuke vaheldust ning midagi uut ja huvitavat tervise- ning ilu- ja moeavallast. Juba sellel nädalavahetusel on selleks suurepärane võimalus. Helsingis toimub topeltmess: "Tervisemess" ning "Moe+ ja ilumess" Helsingi Messikeskuses!

 

Tervisemess
Soome Messid kutsuvad taas Eesti ettevõtteid osalema Helsingis toimuvatel messidel Tervis+Hea olemine ja Mood+Ilu. Tegu on järjest populaarsemaks muutuvate üritustega sügiseses messikalendris.
Tervisemessil täitub kümme aastat. Mess on kasvanud ja arenenud iga aastaga ning muutunud ainulaadseks omanäoliseks ürituseks kogu Põhja-Euroopas. Eelmisel aastal oli kolmel üritusel – tervisemessil, moe ja ilumessil ning hea iga 45+ messil – külastajaid üle 37 000.

Sel aastal on tervisemess 9.-11. novembril. Teist korda toimub samas kohas ja ajal mess Mood + ilu.
Tervisemess koosneb näitusest, millele sekundeerib laiaulatuslik programm. Spetsialistidele mõeldud programm on “keha“ ja “vaimu” teemasaalides. Teemadena võib nimetada kahakaalu jälgimist, toitumist, tervistavat liikumist, inim- ja paarisuhteid. Omaette loengusaal on Soome üleriigilise seljapäeva ürituste päralt.

Uuena on kavas tervisealased nõuanded ja arstide esinemised enam huvi pakkuvatel tervisehäiretel ja nendega toimetulekul. Loodustooted ja -teenused on esitletud omal laval.

Tervis+Hea olemine tooterühmad on järgmised:
AllergiaCity, AntiAging – vananemise vastased tooted, hügieenitooted, inimsuhted, organisatsioonid, saunad, liikumine, loodustooted, arstiteadus ja nõuanded, tervisekeskused ja haiglad, meedia, muud tervisetooted ja teenused, toit ja hea enesetunne, selg, suu ja hammaste hooldus, südame tervis ja diabeet, puhkematkad.

Mess moe ja ilu teemadel
Mood+Ilu tooterühmad on järgmised:
professionaalne kosmeetika, juuste hooldus, näo– ja
kehahooldusvahendid, ilusalongid, päeva-spad, kosmeetika, looduslikud
ilutooted, käte ja küünte hooldus, parfüümid, ilukirurgia, augustamise
ja tätoveerimise teenused, prillid ja raamid, muud tooted ja teenused
ilu valdkonnas, meedia, koolitusasutused, naisteriided, meesteriided,
lasteriided, noorteriided, aksessuaarid, pesu, kellad, ehted, kingad,
kotid, värvi ja stiili analüüs, stilisti teenused, õhtukleidid ja
ülikonnad.

Mess on avatud:
9.-11. november kell 10.00-18.00
Sissepääs piletiga 12 EUR, kolmepäevapilet 18 EUR
Jaemüük on lubatud messil.

Soodne messikülastus koostöös SuperSeaCat päevakruiisina 580 krooni, sh tasuta messipääse. Broneerimine ja pileti eest tasumine ainult SuperSeaCat'i klienditeeninduskeskuses Tallinna Kaubamaja B-maja galeriis. Broneerimine telefonil 610 0000. Vaata lisainfot: www.superseacat.com.

 


Naudi nädalalõppu Helsingis!

 

 /Toimetas Helena-Reet Ennet/