Neljakesi voodi ehk kuidas swingimine sekselu parandab

Neljakesi voodi ehk kuidas swingimine sekselu parandab

Sa oled suhtes, aga sulle meeldib see idee, et saad seksida erinevate seksuaalselt atraktiivsete inimestega, ilma et sellega kaasneks mingeid kohustusi? Sa tahad ellu viia oma fantaasiaid inimestega, kes näevad elu samades värvides nagu sina? Vaatamata sellele pead sa lugu püsisuhetest, intiimsusest ja oma partnerist, kuid leiad – nagu ka sinu partner –, et seks on midagi palju enamat, kui 30 aastat sama kaaslasega kindla seksirutiini elluviimine? Kui see kirjeldus vastas just sinule, siis on aeg avada uks swingimise maailma!

Sa oled suhtes, aga sulle meeldib see idee, et saad seksida erinevate seksuaalselt atraktiivsete inimestega, ilma et sellega kaasneks mingeid kohustusi? Sa tahad ellu viia oma fantaasiaid inimestega, kes näevad elu samades värvides nagu sina? Vaatamata sellele pead sa lugu püsisuhetest, intiimsusest ja oma partnerist, kuid leiad – nagu ka sinu partner –, et seks on midagi palju enamat, kui 30 aastat sama kaaslasega kindla seksirutiini elluviimine? Kui see kirjeldus vastas just sinule, siis on aeg avada uks swingimise maailma!

Paljude jaoks on see arusaamatu, et paarikesed otsivad teisi paarikesi, et siis üheskoos või vahetuspaarilistega armurõõme nautida. Samal ajal arvab teine seltskond inimesi, et swingimine ehk partnerite vahetamine on ainus mõlema partneri poolt aktsepteeritud viis oma suguellu vaheldust tuua. Kui oled kümme või enam aastat ühe partneriga olnud, peate üksteisest lugu ja usaldate teineteist, siis millist paremat vaheldust sa oma mehele ikka pakkuda saad, kui koos temaga üks teistmoodi seiklus ette võtta. Kuigi see mõte võib sind esialgu hirmutada, siis usu, see hakkab sulle meeldima ja teeb teid paarina veelgi lähedasemaks, sest teil on ühised ihad, saladused ja seiklused.

Ühiskond ei suhtu swingimisse positiivselt ja sellega tuleb arvestada. Inimesed on pigem harjunud sellega, et petetakse üksteist, kui et üheskoos seksuaalellu vaheldust otsitakse. Mõni peab swingimist labaseks, ihajanuliseks, perversseks ja mõtlematuks käitumiseks. Swingimine ei sobi neile, kes on ebakindlad nii oma lähisuhte osas kui oma välimuse suhtes. Eks see on igaühe enda otsustada, kuid tihti on sellise mõtteviisi taga ebakindlus, armukadedus ja konservatiivsed põhimõtted, mis viitavad sellele, et mõne jaoks ei ole seks mitte nautimiseks, vaid soojätkamiseks.

Mida pakub sulle swingimine? See on erutav seiklus, uus kogemus, mis keerab sind üles nagu siis, kui läksid esimesele kohtingule oma mehega. See on võimalus tuua rutiinsesse seksiellu vaheldust, õppida end paremini tundma ja võib-olla võtta mõni uus idee ka teie magamistuppa. Paljud swingijad tunnistavad, et piisab vaid ühest kogemusest, kui juba on nende paarisuhe paranenud, sest mõeldes sellele, et sinu mees magab teise naisega (küll sinu loal), toob hetkega suhtesse tagasi aastatetaguse kirelõõma ja omamoodi armukadeduse. Kui swingitakse neljakesi koos, siis pakub see paljudele meestele ja naistele võimaluse oma seksuaalset unistust ellu viia – paljud mehed unistavad näha ja kogeda seksida kahe naisega, ja mis seal salata, paljude naiste unistuseks on silitada ja lähemalt uurida mõne teise naise keha.

Mida teha armukadedusega? Kui suudate partneriga olla teineteise vastu üdini ausad ja teate, millised on teineteise ihad, siis on suure tõenäosusega teie vahel tegu usaldusega ja mõistmisega, mis ei jäta armukadedusele ruumi ja mis viib sinu soovide täitumiseni. Kui sulle meeldib vaadata, kuidas teised seksivad, või unistad sa proovida teist meest, siis hea paarisuhe võiks seda ju ka võimaldada. Kui swingimise mõtted on alguse saanud sinu peast, siis suure tõenäosusega suudad sa oma mehe seda koos sinuga tegema rääkida. Aga mis siis, kui on vastupidi? Kujuta ette, et su mees tuleks täiesti ootamatult sinu juurde jutuga, et tahaks teist naist proovida… Sa raevud, hullud… kas pole nii? Kui pisut järele mõtled, siis peaksid hoopis hindama kõrgelt oma mehe ausust ja soovi just koos sinuga uusi seksuaalseid vallutusi ette võtta, samal ajal kui ümberringi eelistavad mehed oma naisi petta või hoopis lahku minna, sest kirg hakkab jahtuma. Sulle ei meeldi see pilt, kui su mees magab teise naisega? Alustage siis sellest, et seksite teise paariga ühes ruumis, aga ei vaheta partnerit.

Kui sulle see meeldib, siis suure tõenäosusega hakkab sulle huvi pakkuma ka järgmine tase. Kuigi sa mõtled alguses, et swingida võiks päris lahe olla, võib armukadedus tabada sind ootamatult just sel hetkel, kui su mees on ametis teise naisega ja sulle on sattunud mees, kes sind eriti ei eruta. Veelgi hullem on olukord, kui sina ei meeldi kellelegi – see, kui su mees naudib seksi teise naisega ja sina norutad nurgas, ei ole kindlasti mõnus vaatepilt ega hea tunne. Sellises olukorras tasub sul minna ja imbuda oma mehe seksimängudesse, sest sõltumata sellest, et ta on parasjagu ametis teise naisega, on ta endiselt täie teadvuse juures ja usutavasti võtab ta su hea meelega punti.

Kas swingijad on biseksuaalsed? Swingijad võivad olla biseksuaalsed, aga ei pruugi seda olla. Swingimise puhul ongi parim see, et võid valida partneriks nii mehe kui naise, sa võid vaid vaadata, kuidas teised paarid seksivad või osaleda suuremas grupiorgias. Sina mängid, sina määrad oma mängu reeglid. Kahtlemata ei pea sa olema biseksuaalne, aga kuna enamik naisi (vähemalt pisut napsuse peaga) seda on, siis üldiselt leiavad naised omavahel voodis kiiremini ühise keele kui mehed. Swingimine annab võimaluse nii naistele kui ka meestele oma biseksuaalsust uurida, aga kui sa ei tuvasta endas biseksuaalsust, siis see ei tähenda, et swingimine naudingut ei paku.

Terje lugu: Oleme mehega swingimisega tegelenud juba kaheksa aastat ning koos oleme elanud 12 aastat. Tegelikult sa kõik alguse ühest Amsterdami reisist, kus jalutasime pärast kahte pudelit veini punaste laternate tänaval ja hindasime naisi. Ühel vaateaknal oli naine, kes meile mõlemale meeldis ja otsustasime poolpurjus peaga ja naljaga pooleks selle naise endale osta. Hind oli sellise mängu eest soolane, aga see oli seda raha väärt. Pärast seda olime justkui sõltuvuses grupiseksist. Tulime tagasi Eestisse ja panime kuulutuse lehte, et otsime paarikest. Vastajaid oli palju, kutsusime neid endale külla, ajasime juttu, aga asjaks ei läinud kordagi. Kahjuks ei olnud keegi meie maitse, või siis juhtus nii, et mu mehele meeldis naine, aga mulle ei meeldinud tema mees.

Ükskord, kui oli tõesti kena paar, siis juhtus hoopis nii, et selle paari naine otsustas viimasel hetkel, et ikkagi ei taha seda proovida. Nüüdseks oleme leidnud kaks kindlat paari Soomest, kellel käime külas ja naudime üheskoos seksirõõme. Viimane aastavahetus oli parim, mida ma elus mäletan. Olime Soomes Turus peresõprade pool ja kogu pidu oli üks suur orgia. Olen 45-aastane ja võin kindlalt väita, et tõelist mõnu seksist hakkasin kogema alles swingimisega tegeledes. Tänu sellele avastasin ka oma biseksuaalse poole.

 

 

Tekst ajakirjast Buduaar Shopping No13