Nõianipid: kuidas endale hea töö leida?

Nõianipid: kuidas endale hea töö leida?

Nagu ma varem kirjutasin, et roheline on jõukuse värv, on roheline ka värv, mis aitab teil tööd leida. Loitsuraamatud paljastavad, et tööotsijad saavad abi roheliselt küünlalt.

Nagu ma varem kirjutasin, et roheline on jõukuse värv, on roheline ka värv, mis aitab sul tööd leida. Loitsuraamatud paljastavad, et tööotsijad saavad abi roheliselt küünlalt.
 
Rohelist küünalt saad enda huvides kasutada mitmeti:

1. Põleta küünalt enne magamaminekut. Küünalt süüdates lausu valjult, mida uuelt töökohalt ootad. Seejärel puhu küünal ära ning jälgi kuidas suits haihtub ning sinu soovid endaga kaasa võtab.

2. Lugedes töökuulutusi lehest või veebist ning kirjutades CV’d põleta samuti rohelist küünalt. Enne süütamist kraabi küünlale ametipostide nimed, millest huvitatud oled.

Tööd saad ligi meelitada endale ka järgmise nõidusega:
Kirjuta paberitükile rohelise pastapliiatsiga nimekiri oma lemmiktöödest ning nende taha realistlik palgasoov. Murra paber kolm korda kokku ning igal korral lausu: “Loitsu jõud aita mul töö leida, kõigi kasuks, ei kellegi kahjuks, nõnda see sündigu!“. Mata seejärel paber lillepoti põhja, kata mullaga ning külva lilleseemned. Hiljemalt esimeste õite saabumise ajaks peaksid olema ka töö leidnud.

Autor: Helena-Reet Ennet
Allikad: Välisajakirjandus

Loe ka:
Nõianipid: kuidas raha ligi meelitada?
Roheline on jõukuse värv! Seega katsu ümbritseda end rohelisega – olgu need riided, ehted, küünlad, tubane dekoratsioon või isegi taimed! Ka arvepidamiseks soovitatakse kasutada just rohelist mappi ning rohelises rahakotis seisab raha kauem!

Nõianipid: millisel päeval on parim endale meest leida?
Ei ole mingi saladus, et mõnel inimesel on suuremad maagilised võimed kui teisel, ent “nõiakunstiga” tegeleda võib tegelikult igaüks. Nõiakunst siinkohal on tegelikult isegi vale sõna, sest palveks pole vaja nõiakunsti, vaid usku!

Helena-Reet: kuidas ajada ära kurje vaime, haigusi ning õudusunenägusid
Ravimtaimede maagilised omadused on teada juba iidsetest aegadest. Kuni 18.sajandini oli taimemeditsiin peaaegu ainsaks efektiivseks ravimeetodiks. Juba Hippokrates, kreeka arst ja meditsiini isa, propageeris ravimtaimi koos värske õhu, puhkuse ja tervisliku toiduga…

Sarnased artiklid