Oled hobikokk, kes oskab hästi kirjutada? Buduaar leidis sulle just uue väljakutse!

Oled hobikokk, kes oskab hästi kirjutada? Buduaar leidis sulle just uue väljakutse!

Buduaari koostööpartner ja Eesti armastatuim linnuliha kaubamärk Rannamõisa otsib koostööd hobikoka/blogijaga, kes oleks innovatiivne, armastaks linnuliha, teaks palju söögitegemisest, tunneks huvi tervisliku toitumise vastu ja oskaks seda kõike huvitavalt ja mahlakalt kirja panna. Kui sinus on kõik need omadused ja enamgi veel, ning soovid oma hobiga pisut ka raha teenida, siis võta ühendust Rannamõisa tiimiga ja kandideeri Rannamõisa hobikokaks.

Buduaari koostööpartner ja Eesti armastatuim linnuliha kaubamärk Rannamõisa otsib koostööd hobikoka/blogijaga, kes oleks innovatiivne, armastaks linnuliha, teaks palju söögitegemisest, tunneks huvi tervisliku toitumise vastu ja oskaks seda kõike huvitavalt ja mahlakalt kirja panna.

Kui sinus on kõik need omadused ja enamgi veel, ning soovid oma hobiga pisut raha teenida, siis võta ühendust Rannamõisa tiimiga ja kandideeri Rannamõisa hobikokaks.

Sinu elulookirjeldust ja lühikest kaaskirja, mis vastaks küsimusele, miks just sina oled sobivaim kandidaat ja parim blogipidaja, oodatakse enne 10.novembrit aadressile info@maag.ee. Kasuks tuleb eelnev kirjutamiskogemus või vastava hariduse omandamine ülikoolis.

 

Buduaar.ee