ÕÕVASTAV FOTO: ema leotas oma viieaastase lapse sõrme DMSO ja MMSi sees

Eile õhtul avaldas eestlasest ema Facebooki grupis “MMS ja DMSO Eesti” šokeeriva foto oma viieaastase lapse sõrmest. Sõrm on pildil mustaks tõmbunud ja must ning ema on seda väidetavalt MMSi ja DMSO sees hoidnud. Hetkega läks sotsiaalmeedia kihama ning tänaseks on kõnealune foto grupist maha võetud. 

Kolmapäeva õhtul avaldas Eesti ema Facebooki varjatud kogukonda “MMS ja DMSO Eesti” õõvastava foto sõrmest, mis on silmnähtavalt raskesti vigastatud. “Meie väike viieaastane jättis pühapäeval sõrme autoukse vahele. Esmaspäeval tehti pilt, see oli korras. Nüüd 2 päeva on käinud lasteaias ja sõrm on selline nagu pildil. Mida soovitaksite?

Algul sai hoitud DMSO sees, et valust lahti saada. Nüüd olen soojas vees leotanud koos MMSiga. Nüüd aga on mõistus otsas. Asi läheb aina hullemaks. Arst hakkas rääkima teetanuse vaktsiinist,” kirjuta ta foto juurde. 

MMSi grupist on tänaseks kõnealune pilt maha võetud, kuid sellest tehti kuvatõmmis Facebooki gruppi “MMS tapab tervist” ning paluti seal pisikese kannatanu kohta midagi öelda. Ema ja lapse lugu on tekitanud palju vastukaja ning mitmed kommentaatorid on enda sõnul pöördunud ka politsei ja lastekaitse poole.