Õpi ennast jumestama!

Õpi ennast jumestama!

Kas soovid saada teada, kuidas teha endale päeva- ja õhtumeik? Mida järgida, et saavutaksid meikimisel veatu jume? Kui kaugele hajutada lauvärvid suitsusilma puhul? Kuidas kasutada ripsmetutikuid (Depend)? Kuidas värvida silmad päevameigi jaoks? Mil viisil saavutad parima tulemuse huulekontuuri joonistamisel? Kuidas värvida huuli nii, et tulemus on veatu ja püsib tunde?   

Kas soovid saada teada, kuidas teha endale päeva- ja õhtumeik?

Mida järgida, et saavutada meikimisel veatu jume? Kui kaugele hajutada lauvärvid suitsusilma puhul? Kuidas kasutada ripsmetutikuid (Depend)? Kuidas värvida silmad päevameigi jaoks? Mil viisil saavutad parima tulemuse huulekontuuri joonistamisel? Kuidas värvida huuli nii, et tulemus on veatu ja püsib tunde? 

Kui sulle pakub huvi ilu, siis tule meigikoolitusele, mida viib läbi meigikunstnik Mari Ojasaar.

Mari on jumestuskunstiga tegelenud 8 aastat. Kogenud kunstnikuna julgustab ta kõiki ilu esile tooma. Mõned head nipid võivad meigi tegemise muuta märgatavalt lihtsamaks. Mari peab oma parimaks meigikooliks Austraalias töötamist, kus sai iga tööpäev 8 tundi praktiseerida erinevate rahvuste peal jumestuskunsti.

Mari Ojasaare meigikool toimub Ilu Sõnumi raames pühapäeval, 7. oktoobril, kell 13.00 ja kestab umbes 2 tundi. Meigikooli maksumus on 13 eurot ja sobib ideaalselt kõigile, hoolimata vanusest ja eelnevast meigikogemusest.

Meigikoolitusel kasutab Mari Ojasaar Jane Iredale meigivahendeid, igale osalejale firma poolt ka kingitus.

Kõigile koolitusel osalejatele on prii pääse Ilu Sõnumile.

Lisainfot vaata siit: www.cocos.ee 

Fotod:

Fotograaf: Yanddy Lim, Maksim Toome 

Jumestus: Mari Ojasaar